Zdroj: Youtube

Francouzský módní dům Louis Vuitton je považován za legendu, ikonu nejen textilního průmyslu. Již řadu let nabízí luxusní kousky a značnou mírou se samozřejmě díky svému postavení podepisuje na určování zásadních oděvních trendů. Ač má tento módní velikán své pevné místo ve světě krásy, celebrity, a jiní fashion fajnšmekři, jej zbožňují, vedení společnosti neusíná na vavřínech. Neustále vymýšlí nejrůznější inovace, jak oslovit stávající klientelu i nové zákazníky. Značka Louis Vuitton tak pravidelně uzavírá nejrůznější kolaborace s talentovanými osobnostmi, které mají vnést do zažitého portfolia svěží závan.

Vítejte, mistře

Když byl v letošním roce jmenován kreativním ředitelem pánských kolekcí Louis Vuitton skladatel a zpěvák Pharrell Williams, asi nikoho, kdo zná historii značky důkladněji, to nikterak nepřekvapilo. Autor chytlavé písně Happy totiž se společností Louis Vuitton již v minulosti zdárně spolupracoval, přesněji v letech 2004 a 2008. Tím, že Pharrell Williams je multitalentem, stal se předním módním vizionářem s neuvěřitelným dosahem, vedení prestižní francouzské společnosti jej oslovilo. Začátkem roku 2023 tak odstartovala nová éra něčeho jistě velmi zajímavého...

Uvedení na módní scénu a první pánská kolekce pod taktovkou kreativního ředitele Pharrella Williamse se konala, jak jinak, než v Paříži a přilákala celou řadu věhlasných jmen z řad celebrit. Přehlídku pánské kolekce Louis Vuitton jaro/léto 2024, která se konala na ikonickém pařížském mostě Pont Neuf si nenechala ujít přední hvězdná smetánka. Podpořit Pharrella Williamse přišla například Beyoncé s manželem Jay-Z, těhotná Rihanna a její partner A$AP Rocky, LeBron James, Zendaya, Kim Kardashian, Jared Leto, Lewis Hamilton, Kelly Rowland, Naomi Campbell či Lenny Kravitz.

Beyoncé a Jay-Z

Prominentní manželé vytvořili prostřednictvím svých (ne)všedních outfitů poměrně zajímavou podívanou. Zatímco nejvíce dekorovaná zpěvačka současnosti zvolila nevšedně vyhlížející róbu v podání tónovaných kalhot a topu z úchvatného pomalovaného žlutého žakáru, celému looku dominovaly masivní sluneční brýle. Jay-Z měl na sobě zakázkové sako se špičatými klopami Pont Neuf, klasickou vestu a cigaretové kalhoty Pont Neuf z hnědého hedvábí a vlny Damoflage. Outfit doplnil klasickou minimalisticky řešenou bílou propínací košilí, čímž vdechl jedinečnou, leč vkusnou notu jinak fádnímu pánskému odívání.

Naomi Campbell

Královna přehlídkových mol 80. a 90. let si samozřejmě nemohla nechat ujít tak pompézní událost. Britská supermodelka i ve svých 53 letech má co nabídnout. Pyšní se křivkami, které by jí mohla závidět nejedna mladší žena. A jelikož si je "černá perla", jak se jí v dobách její slávy přezdívalo, vědoma svých předností, zvolila kreaci zdůrazňující štíhlé nohy. Oblékla zakázkový blejzr s dvojitým zapínáním, živůtek a mini sukní z hnědé prvotřídní teletiny s ikonickým potiskem Monogramu společnosti Louis Vuitton. Třešničkou na dortu byla taška v nápadně rudé barvě s totožným motivem.

Rihanna a A$AP Rocky

Výstřední pár šokoval veřejnost svou láskou. Nebyla jim věštěná dlouhá společná budoucnost. Hvězdný pár se však nyní těší na již druhý přírůstek do rodiny. Ani v požehnaném stavu si Rihanna s partnerem nenechala ujít velkou módní slávu. Nastávající maminka si vybrala zakázkovou soupravu s živůtkem z bavlněného denimového žakáru ve vzoru Damoflage. A$AP Rocky sladil svou kreaci se svou milou, vynesl outfit poskládaný z nesmrtelné modré džínoviny. Nebyli by to oni, kdyby módnímu celku nevdechli punc osobité extravagance.

Lenny Kravitz

Symbol erotických snů mnoha jedinců, poprockový zpěvák Lenny Kravitz, je další, kdo popírá zub času. Doslova zraje jako víno. V jeho téměř šedesáti letech z něho sex-appeal neustále vyzařuje na kilometry daleko. Šarmantní rebel přišel podpořit svého hudebního kolegu a přítele v jedné osobě stylově, v outfitu jemu blízkému. Na svou holou kůži oblékl pro něj charakteristické černé kožené kousky. Rafinovaně posadil kalhoty nízko, tak, aby nechal průchod pikantní fantazii přihlížejících. Svou divokost a nespoutanost podpořil nápadnými šperky tvořící kaskádovitý efekt. Chybět samozřejmě nesměly ani tmavé sluneční brýle.

Zdroj: iGlanc.cz