Tento zvířecí potisk ale prošel značnou transformací v tom, jak ho nosit a s čím kombinovat. Nyní je stylisty i návrháři vnímán jako must have sezony. Teď už dokonce platí, že ho nemusíte kombinovat pouze s černou a béžovou, ale můžete se mnohem víc odvázat. Džíny a leopardí crop top? Proč ne. Instagram je plný také neobvyklé souhry světle modré košile (dokonce i té s tenkými bílými proužky) s leopardími kalhotami nebo sukní a světe div se - ono to funguje!

Leopardí vzor na oblečení

Hranice módy se zkrátka neustále posouvají a kombinovat se může i zdánlivě nekombinovatelné. Leopardí vzor s fuschsiovou nebo s džínovou bundou? Proč ne. Když se budete držet aktuálních siluet a střihů, vsadíte na jeden výrazný leo kousek, ten doplníte o další v černé, béžové nebo bílé barvě, bude vypadat skvěle, když s jedním doplňkem rádoby „uletíte“. Neonové tóny na kabelkách, tričku či na brýlích skvěle rozbijí původně plánovanou barevnou škálu a máte na světě zábavný a originální outfit.

Pokud nemáte odvahu na pozornost poutající kombinace, můžete se samozřejmě držet při zemi a doplnit výrazný leopardí statement kousek oblečení o zbytek outfitu v minimalistickém duchu. Získáte tak elegantní model, který můžete nosit téměř kamkoliv. Nutno ale podotknout, že trendy posledních pár měsíců mají tendenci od jednoduchosti a jistoty spíš utíkat. Možná jednoduchosti už bylo dost. A tak vidíme stále více barev, vzorů, výrazných doplňků a zkrátka více zábavy. Uvidíme, co na tento trend řekne česká konzervativní společnost, která módu stále nechce brát příliš vážně a všeobecně netouží po vyčnívání z davu.

Prolomit ledy tak můžete třeba i vy. Naskočíte na divokou stranu a od „clean girl“ (takhle jsem vstala, ale přitom jsem strávila hodinu vytvářením perfektního make-upu) utečete spíš k „mob wife“ (stále víc populární vzhled „mafiánské manželky“? To je samozřejmě nadsázka, nemusíte být ani jedno. Tak, jak to s trendy bývá – přizpůsobte si je sama sobě a svému životnímu stylu. U módy je nejdůležitější především autenticita, proto se nenuťte do něčeho, co se vám nelíbí, ale zároveň se nebojte si s módou hrát – měla by to být především zábava.

3 způsoby, jak nosit leopardí vzor

Tápete a nevíte, jak leopardí vzor zakomponovat do svého šatníku? Tady máte inspiraci.

Tento outfit se skvěle hodí na všemožné neformální příležitosti. Budete se v něm cítit skvěle i v případě, pokud se s leopardím vzorem teprve sžíváte. V outfitu není dominantní a top díky vrstvení s lněnou košilí bude vykukovat jen tolik, kolik budete chtít.

Splývavé leopardí kalhoty se skvěle hodí pro teplejší dny, kdy se chcete cítit především pohodlně. Zkombinujte je s bílým trikem, kšiltovkou a jednoduchou kvalitní kabelkou. Tento sportovně-ležérní outfit si zamilujete nejen o víkendu, kdy vás nečekají žádné formality.

Saténovou leopardí sukni můžete naladit jak do ležérního městského stylu, tak i k formálnějším příležitostem. Tenisky můžete nahradit černými lodičkami nebo sandálky, džínovou bundu vyměňte za černé oversize sako a můžete vyrazit na pracovní schůzku nebo na večerní akci.

Zdroj: iGlanc.cz, GoodHousekeeping, Glamour.co.uk, Instagram georgina_patient