Džínová bunda

I když se jaro nese ve znamení slunečních dní a příjemných teplot, ne vždy tomu tak musí být. Je tedy dobré vlastnit univerzální svrchník. Módní klasikou, která je věčná a vděčná, se stane bunda z denimu. Tu lze kombinovat napříč styly. Hodí se k sukním, kalhotám, bermudám, šatům, ale i teplákům. Ač “džíska” je vhodná pro všechny typy postav, mohou si ji dovolit ženy v každém věku, přesto ne všechny dámy mají v oblibě tuto fashion stálici.

Zdroj: Youtube

Pokud toužíte po něčem méně ležérním, preferujete spíše elegantnější odívání, pak můžete džínovou bundu vyměnit za neméně variabilní sako. I to je možné vynášet kamkoliv, kombinovat ho s čímkoliv, užijete ho po větší část celého roku. A jestli jste duší rebelka, pak pro vás se nabízí kožená, případně koženková bunda “křivák”. Opět jde o nadčasový a moderní prvek, co oceníte napříč světem módy.

Bílý top

Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je síla. Dalším benefitem minimalistických kousků je skutečnost, že se snadno propojují s dalšími, třeba i výstřednějšími oděvy. A jestli nějaký módní prvek rozhodně nesmí chybět v žádném šatníku, pak bílá košile. Díky ní vykouzlíte nespočet looků, na všech módních vlnách. A nezáleží, zdali dáváte přednost eleganci, ležérnosti, sportovnějším outfitům nebo extravaganci.

Nic nezkazíte dalším variabilním modelem v prostém designu. Basic tričko, případně tílko v jednobarevném provedení bez zdobných akcentů je taktéž praktické, snadno se zakomponuje do všech kreací fashion světa. Kdyby přeci jen na vás takové oblečení bylo až příliš fádní, vždy mu můžete vdechnout nevšední šmrnc pomocí nápaditých doplňků.

Plisovaná sukně

Poměrně nedávno se sukně vyhotovená z látky plisé stala obrovským trendem. Dnes patří již ke stálici, kterou lze vynášet po celý dlouhý rok. Jestliže chcete vlastnit chytrý šatník, tedy garderobu možná na oko prostou, ale snadno kombinovatelnou, pak vsaďte na čisté zpracování, kvalitní tkaniny, maximálně lichotivý midi střih. Sázkou na jistotu jsou nadčasové barvy, například přírodní tóny, světle růžová či modrá ve všech svých odstínech.

Tip: Ač plisované sukně můžete nosit pořád, bez ohledu na roční období, je dobré přemýšlet nad univerzálním vzorem. Pruhy, květinový motiv, geometrické obrazce, budou nejlepší volbou.

Bezešvé prádlo

Kalhotkám a podprsenkám není věnováno tolik pozornosti, kolik by mělo. Možná zpočátku nové lásky, kdy chceme protějšek ohromit, zaujmout, vybíráme kousky hezčí, zdobené sexy krajkou, ale jakmile se vztah dostane do rutiny, jsme single, prádlo neřešíme. A to je velká chyba. Bylo totiž dokázáno, že to, co nosíme pod oblečením, se významně podepisuje na sebevědomí.

Nejde jen o líbivé spodní prádlo, aby dobře vypadalo a sedělo tělesným proporcím. Je podstatné také vybírat kalhotky a podprsenku s ohledem na materiály, pod kterými jej budeme vynášet. Jakmile zvolíte nevhodnou barvu a design, pod šaty, sukní, nohavicemi, topem, bude prádlo prosvítat, což není žádoucí ani vkusné. Mějte dostatečnou zásobu kousků bezešvých. Vynikají maximálním komfortem, netvoří obrysy pod oblečením, nedoformují postavu.

Rada: V případě, že se rozhodnete obléci bílé oděvy, zapomeňte na bílé prádlo, bude totiž paradoxně vidět. Vsaďte na tělové neboli nude tóny. U černých oděvů to však neplatí.

Tenisky

V obuvnickém segmentu nalezneme hned několik stálic, přesto jedna z nich je absolutní nezbytností, tzv. must have (nepostradatelným) kouskem. Tenisky už dávno nepatří jen pro chvíle volnočasové, sportovní aktivity. Již před pár lety se z pohodlné boty stal absolutní trend napříč ročním obdobím. Díky obrovské popularitě jich nalezneme širokou škálu, od klasických až po ryze extravagantní modely jako jsou například ugly shoes.

Neexistuje možnost, že by si některá žena nevybrala. Ať už zvolíte tradiční, méně nápadné “pláťáky” či výrazné chunky shoes s dominantní podešví, chybu neuděláte. Tenisky ve všech jejich variantách lze také vynášet po celý dlouhý rok, zakomponovat je do všech kreací. Můžete se držet univerzální klasiky, kterou jsou modely prostějšího charakteru, bílá, černá či nude barevnost, nebo popustit uzdu fantazii, obout originálně řešený kousek, udělat tak z nesmrtelné stálice pomyslnou třešničku celého looku.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články