Nicole Kidman boří pravidla

Herečka snad s nejsvětlejším tónem pleti. Nicole Kidman by jako „bledulka“ podle mnohých neměla oblékat extrémně světlé tóny. Nicole však ukázala, jak skvěle může fungovat tělovka. Pomáhá efektní řasení, říza je sošně střižená tak, že evokuje model pro vílu. Nicole koneckonců je takovou éterickou bytostí. Zemitost modelu dodává luxusní zlato na doplňcích, výrazné ohnivé vlasy herečky jsou svým způsobem dokonalou třešničkou na dortu outfitu.  

Zdroj: Youtube

Heidi jako z pohádky

Zabloudíme i na jeden z večírků souvisejících s udělováním Emmy. Party The Walt Disney Company přilákala spoustu celebrit, které se možná chtěly blýsknout jako pohádkové postavičky. Královnou večírku byla německá modelka Heidi Klum, která nepřišla v převleku, v nichž si libuje. Oblékla nádhernou azurovou róbu s vlečkou. Celý outfit evokoval figuru mořské panny či princezny. Heidi umí, celý outfit doladila náušnicemi v podobném koloritu jako šaty, nepodcenila ani líčení, kdy vizáž podtrhla modrými linkami.

Nepřehlédnutelná Stiflerova máma

Co si řeknete, když se na ni podíváte? Sluší jí to? Měla by ubrat? Ne, jako první nám vytane na mysli: „Hele, Stiflerova máma!“ Tato role je s Jennifer Coolidge spjatá. Vnímáme ji, a pak čekáme, co vtipného opět pronese. Outfit je se Stiflerovou matkou tak nějak spjatý. Herečka si i se šesti křížky na krku neopouští styl femme fatale. Je sexy, ačkoli si uvědomuje, že být diblíkem by jí uškodilo. To si užije v rolích. Na slavnostní akce volí šaty klasických barev, zde máme černou, transparetní látku se zlatavými vzory květů. Ruce umně skrývá delší rukáv, vykukující podprsenka nepůsobí vulgárně. Plisování dodává šatům tvar a herečce pěkně formuje figuru. Někomu by možná vadily volány, k výraznějšímu líčení a účesu jako z dob baroka se šaty ale hodí.   

Ohnivá žena Camila

Americká modelka s argentinskými kořeny Camila Morrone poukázala na temperament, který zdědila po svých předcích. V jednoduchosti je krása. Šaty Camily mají jednoduchý střih, ten však dokonale zdůrazňuje smyslné partie. Dekolt umocní půvab ňader, vypasované linie upozorní na boky. Vlečka nesmí chybět. Korálová barva nádherně kontrastuje s tmavou hřívou modelky, která jen lehce zvlnila lokny.

Důvtipné „módobraní“ Seleny

Když se podíváte na přehlídku outfitů Seleny Gomez, spatříte nekonečnou škálu inspirace. Designéři jejích modelů posouvají hranice. Vydovádí se s vrstvením, aplikacemi, plastickými vzory. O to líbivější je, že tvoří výrazné modely na dívku, která má ženštější tvary. Na Emmy Selena ukázala šaty s tělovým základem. Sympatické je, že podšití tvoří převážně tylový spodek, takže tělová látka nepůsobí tak tvrdě. Pouze je to trošku znatelné v oblasti všitého body. Flitrové kombinace granátově rudé budí fantazie, zda jde o černý, nebo červený outfit. Odstín rtěnky a kameny na špercích napoví. Tleskáme účesu, kdy hairstylista nechal do obličeje krásně spadnout zvlněný pramen vlasů.

Důraz na výrazné barvy i střih podle Padmy

Tři body – zelené šaty, růžová rtěnka a vlasy černé jako uhel. Dokonalé souznění barev herečky a modelky Padmy Lakshmi. Pány jistě zaujme výstřih odhalující bujné poprsí, ocenit musíme i zajímavě proplétané řešení modelu v této oblasti. Padma nemá vlečku jako jiné hvězdy červeného koberce. Což vůbec nevadí, kolová sukně je zde lepší, jelikož jednoduchost tvoří protipól ke zdobnému vršku. Barva je nádherná, působí lehce zlatavě. Vzdušnost zajistí nejspíš indické hedvábí, což odkazuje na původ svůdné herečky. Zlatavé náramky jen evokují outfit sárí, rovněž typicky indické.

Statečná Christina

Na závěr nelze opomenout „Melounka“. Kelly Bundovou ze seriálu Ženatý se závazky, kterou ztvárnila Christina Applegate. Herečka má již několik let roztroušenou sklerózu, její přítomnost na veřejnosti je tak vzácná. Ukázala všem, že stojí za to žít naplno, jak jen to jde. I když je omezena na pohybu, nebránilo jí to být za krásnou ženu, jakou bývala a stále je. Jako by hlásila: „Nebojte se. Když vyrazíte do společnosti, nechtějte se schovat, protože máte nějaké omezení. Jako žena jen zazařte!“ Dle trendů zvolila červený outfit, který je módní i komfortní zároveň. Sametový komplet saka s hlubokým výstřihem a sošné sukně jí dokonale padl. Úžasná je i minimalistická volba decentních šperků. I když Christina měla standing ovation za emotivní projev o její nemoci, jistě by si zasloužila i potlesk za trendy a funkční outfit.
 
Zdroj: iGlanc.cz, The Guardian      

Související články