Agresivní Andrea Verešová

Dramatičnost, ta rozhodně nechyběla v kreaci, kterou oblékla Andrea Verešová. Československá modelka je známá pro svou oděvní okázalost, oblibu odhalovat více ze svého krásného těla. Červená róba sice není až přehnaně vulgární, přesto dle mého názoru přece jen překračuje vkusnou mez hodnou dámy. Asi bych pochopila, kdyby se takový model objevil na akci zaměřené ryze na módu, například Mercedes-Benz Prague Fashion Week, ale na Moët & Chandon party by se hodil kousek decentnější disponující něžnou noblesou, vzdušnější a méně výstřední.

Holka odvedle v podání Zorky Hejdové

Sympatická moderátorka svým způsobem chybu neudělala. Celá kreace působí jednoduše, skvělá volba na odpolední zahradní akci, nicméně ta, na které se usměvavá blondýnka nacházela, si zasloužila trochu více luxusu. Look je až příliš fádní. Šaty vypadají jako pořízené ve slevě z obchodu nabízející konfekční oděvy za menší finanční obnos. Možná je to špatnou tkaninou, z které jsou šaty vyrobené, trochu nešťastnou barevností, asymetrickým střihem, vlečkou, co je tak trochu navíc, nezáživnými doplňky, těžko říci – výsledek je až příliš obyčejný.

Aňa Geislerová coby mléčná pěna

Na modely oblíbené herečky se vždy těším. Tentokrát jsem zklamaná. Design šatů se mi ve své podstatě líbí, jde o tradiční klasiky, rukavičky jsou nyní trendy, ale ta barevnost je prostě špatně. Minimálně v kontrastu s pokožkou a vlasy jejich nositelky. Kdyby byl odstín tmavší, výsledek by byl mnohem lepší. Aňa by vynikla, takhle je zcela ztracená. Na červeném koberci v černé róbě excelovala, tak by tomu mělo být.

Bílá bohyně Veronika Kašáková

Konečně někdo, koho je možné pochválit. Modelka a finalistka České Miss 2014, zakladatelka nadačního fondu Veroniky Kašákové, měla šťastnou ruku. Pojetí šatů je moc hezké, v případě Veroniky ani nevadí hodně hluboký výstřih, nepůsobí prvoplánově. Atraktivní jsou i zvolené doplňky podtrhující něžný a nevinný look. Jedinou výtku mám k detailu kolem krku. Pracovně jsem ho nazvala obojek. Jde o prvek těžký, co šatům ubírá na ryze romantickém až božském puncu.

Nadčasová Aneta Vignerová

Jestli si někdo s módou rozumí, pak rozhodně Aneta. Její styl odívání je svým způsobem specifický, unikátní, ale báječný. Navrstvená košile se sakem mě baví. Jde o trendy klasiku, které Aneta přidala špetku avantgardy, a skvěle to funguje. Já osobně bych asi zvolila alespoň o pět až deset centimetrů delší střih košile, ovšem štíhlá postava modelky a dokonale dlouhé nohy ošemetnou mini délku hravě zvládnou. Za mě super moderní a svěží outfit.

Módní guláš Dominiky Branišové

Partnerka hokejové legendy Jaromíra Jágra přišla v šatech vzbuzujících rozpaky a mnoho otázek. Vidím v nich jeden velký zmatek. Model evokuje narychlo přešité šaty po někom větším a starším. Kompozice je neohrabaná, ani se nenese na vlně moderních trendů, spíše se zasekla v odívání před 20 lety. Barevnost to taky nezachraňuje, ba naopak. Tak krásná a mladá slečna si může dovolit hodně, ale tohle ne.

A zase „mimo“ Jana Doležalová

Vítězka Miss České republiky pro rok 2004 je sympatická, určitě milá, chytrá, nicméně postrádá byť špetku módního citu. Skutečnost lze pozorovat již dlouhá léta. Nevím, jestli Jana má po ruce profesionálního stylistu, doufám, že ne, pokud ano, pak asi ani on se v módě nevyzná. Co se týče šatů, které vynesla známá farmaceutka na Moët & Chandon party, pak ty jsou zřejmě vypůjčené od maturantky z roku 2012, alespoň se tak tváří. Barva je příjemná, brunetce sluší, ale tkanina navozuje efekt lacinosti, střih a design je nezajímavý, zastaralý. Rovné či jemně rozšiřující maxi šaty z jemného materiálu na úzkých špagetových ramínkách s odhalenými zády by Janě slušely více. A zrovna takové modely naleznete snad v každé kolekci, nemusíte za ně dát půl výplaty.

Zdroj: iGlanc.cz

Která žena měla podle vás nejhezčí šaty na Moët & Chandon party?

Andrea Verešová 13 %
Zorka Hejdová 16 %
Aňa Geislerová 10 %
Veronika Kašáková 17 %
Aneta Vignerová 27 %
Dominika Branišová 7 %
Jana Doležalová 10 %

Související články