Hana Vagnerová v plisé, Petra Nesvačilová s růží

Herečku tradičně zdobil její krásný úsměv, skvostné jsou i její plisované šaty v barvě pudru od J'amemme. Model mi trochu připomíná loňskou róbu, kterou vynesla Daniela Peštová. Hanka má střih na jedno rameno, rafinované jsou i asymetrické vrstvy. Šperky jsou krásné, masivní náhrdelník se možná trochu tříští se střihem na jedno rameno.

Petra Nesvačilová oblékla červenou tubu s vlečkou od Táni Kovaříkové. Na někom jiném by šaty působily usedle, Petra v nich ale umí laškovně pózovat. Na prvních fotkách jsem si říkala, jestli tam není zbytečná ona trendy růže, protože Petra je sama o sobě výrazná, ale na červeném koberci to skvěle funguje.

Skvostná Tereza Maxová jako labuť

Černá labuť? Bílá labuť? Flitrová róba Terezy Maxové je trochu uměleckým dílem, kdy motiv zvířete plasticky vystupuje z šatů. Kritickým momentem je asymetrický design motivu labutě, kdy hlava a krk jsou v jedné polovině dekoltu a pomyslná křídla v části druhé. Zde se to povedlo. Model není nijak extravagantní, kýčovitý, geometrie a vyváženost black & white skvěle fungují, takže nehyzdí figuru.

Ladná Jenovéfa Boková

Jenovéfa vynesla model od Martina Kohouta. Efektní šaty s nadýchaným efektem a motivy mašlí. Někdo by mohl vyčíst, že působí pomačkaně, v reálu model ale působí velmi svěže a bohémsky. Barva na slunci odrážela perleťový lesk, k němuž se hodila temnější rtěnka. Krásné jsou i náušnice. Vše spolu pěkně ladí.

Černé mamby Geislerky

Sestry Geislerovy, Aňa a Ester, vsadily na černou. Jedna je matná, druhá hází lesk, Aňa se odhaluje, Ester zahalila tělo. Aňa má kaskádu volánů a více šperků, Ester se pyšní vlečkou, klenoty nepotřebuje, jelikož její šaty se lesknou jako šperk. Mimochodem, k lesku sedí i wet look vlasů Ester. Tyto holky mají styl v rodině.

Dagmar Havlová a šperky za 18 milionů

Dagmar Havlová miluje fialovou barvu, a i když ji nenosí denně, na letošním zahájení MFF Karlovy Vary na ni vsadila. Řasená róba s lehkým leskem je noblesní a jen podtrhuje vytříbený styl Dagmar Havlové. K tomuto koloritu se báječně hodí šperky chladné barvy bílého zlata s diamanty od ALO diamonds. Jemné pecičky v uších, decentní náhrdelník, subtilní náramek a ušlechtilý prsten tvoří minimalistickou kombinaci, která se ke složitějším šatům hodí.

Black & white Tereza a Matyáš Ramba

Pár si dal jistě záležet, jejich black & white kombinace je super, protože se partner urputně neladí se svojí něžnější polovičkou. Podle prvních fotek si nejsem jistá, jestli má smoking, dle klop nejspíše stejného materiálu (nikoli hedvábí) tomu tak není, tudíž jde asi o klasický oblek. Pokud bylo na pozvánce black tie, oblek je špatnou volbou. Tereza oblékla sněhovou róbu, u kterých bývá problém, že mohou být zaměněny za svatební šaty. Rukavice napovídají, že by mohlo jít o velkou večerní. Tereza je krásná žena se skvělou figurou, tak je mi líto, že ji její outfity vždy na 100 % neprodají. Volila bych asi náhrdelník, protože dekolt je moc spadlý, odhaluje se více kůže a ta plocha by chtěla vizuálně rozbít. Řasení v oblasti sedu bych šoupla trochu výše. A z fotky mám trochu pocit, že si Tereza stojí na vlečce.

Prezident a první dáma Varů Jiří a Andrea Bartoškovi

Jiří Bartoška je herec, populární osobnost a idol. Jeho „správňáctví“ z něj dělá ikonu festivalu, jako jsou zahraniční hvězdy a zejména v posledních letech, kdy ho zlobí zdraví, jsme rádi, když jej vidíme. Jeho půvabná žena Andrea nemá s showbyznysem nic společného, ale jednou za rok vysekne takovou módní parádu, jako by se ve fashion pohybovala denně. Letošek není výjimkou. Jiří má skvěle padnoucí oblek a jeho Adélka, jak herec své ženě říká, oblékla šaty s pavučinovou strukturou a zlatými lístky. Aby nebyla celá ve zlatě, vzala si náušnice ALO diamonds z růžového zlata s diamanty Guided Assistance, které jsou společně v setu i s prstenem či náramkem. Opět nádhera.

Které šaty se vám líbí nejvíce?

Tereza Maxová 18 %
Hana Vagnerová 9 %
Petra Nesvačilová 5 %
Jenovéfa Boková 10 %
Tereza Ramba s manželem 21 %
Aňa Geislerová 8 %
Ester Geislerová 13 %
Dagmar Havlová 5 %
manželé Bartoškovi 12 %
Hlasovalo: 78

Zdroje:

Související články