Jitka Schneiderová

Nela (7): Hezká. Ale ta žlutá kabelka se k tomu moc nehodí, mohla by být trošku jinější. Já bych ji taky dala bílou, aby byla celá zbělelá. Ty tepláky bych vyměnila za bílou sukni, to by se mi líbilo a trochu to dozdobit. Pak bych si to na sebe vzala. Každopádně Jitka je za mě nejkrásnější vítězka.

Emilie (7): Místo těch tepláků bych dala velkou sukni, bílou bych nechala. Kabelku bych dala bílo-šedou a ještě dlouhý vlasy k tomu.

Mikuláš (5): Já bych změnil tu kabelku na zelenou, aby se to hodilo k trávě. Červený vršek a kalhoty fialový. Pak by byla pěkně barevná.

Julie (7): Ta kabelka se mi k tomu moc nehodí a dala bych jí zlatý pásek!

Jana Plodková

Amélie (5): Modrá se mi líbí. Jsou hezky nařasený ty šaty, ale myslím, že to tam má na rukách zalepený náplastí. Nebo to tak alespoň vypadá.

Nela (7): Šaty se mi líbí. Trošku bych je dozdobila modrýma růžičkama, jinak jsou hezký. Sluší jí a vzala bych si je na sebe.

Mikuláš (5): Ta je dobrá. Líbí se mi ze všech nejvíc, protože má nejhezčí vlasy, ale šaty bych dal modré místo fialové. Víc k tomu nemám co říct.

Hana Vagnerová

Julie (7): Ježišmarja! (smích) Ta se mi moc nelíbí. Jak drží ještě tu CocaColu nebo co to je.

Amélie (5): Vypadá jako Wednesday. Ale líbí se mi, i když je celá v černé.

Nela (7): No, tahle modelka je docela hustá. Jen je celá černá, trochu bych tam přidala barvy. Bílou bych to dokončila. Kabelka by mohla být bílá, stejně jako brýle, který jsou taky hustý.

Emilie (7): Tu bych oblékla celou do oranžové a kabelku žlutou. Účes je za mě v pohodě a boty bych jí dala zlato-oranžové.

Petra Nesvačilová

Nela (7): Ano líbí se mi, i když dala bych tam ještě trochu nějaké ozdoby. Ale tyhle šaty bych si na sebe nevzala, protože bych si na ně mohla šlápnout a zakopnout.

Mikuláš (5): Petra Nesvačilová má nejhezčí copánky. Šaty by byly hezčí bílé a kabelku tyrkysovou.

Paulina Pořízková

Emilie (7): Žluté šaty by se mi na ní líbily víc, ale jinak je v pohodě. Vějíř bych dala opačně, aby měl zelené květiny a růžové pozadí.

Nela (7): Tyhle jsou taky hezký, už bych je ani víc nedozdobila. Na vějíř bych přidala třpytky. Ta kabelka je trošku moc bílá, proto bych ji dozdobila na takovou hnědo-černou.

Vanda Janda

Mikuláš (5): Líbí se mi, ale paní vpravo by slušely víc. Prostřední bych oblékl modré šaty, protože se hodí k nebi.

Nela (7): Jsou nádherný a má hezkou kabelku. Ale ta vlevo vyhrává, vypadá jako princezna. Tohle bych si vzala a už to nikdy nesundala.

Emilie (7): Nechala bych je tak, ale ještě nahoře u těch kytiček bych dala třpytky, jsou málo třpytkovité. Takový barevný do duhy. Na sluníčku se budou třpytit a jinak budou šedý. Vlasy bych ještě u konečků udělala trochu růžový.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články