Bramborovou medaili získává:

Tereza Maxová, bohužel... I když na zahajovacím ceremoniálu předvedla šaty za 1 500 000 Kč, úspěch si tím nezajistila. Model z dílny luxusní značky Balmain byl nejen okázalý, navíc vůbec nelichotil s Terezinými křivkami. Na obranu modelky – róbu si nevybrala sama. Svěřila se do rukou profesionálů, ti jí poslali tento nešťastný kousek. Má tedy bod za odvahu a odhodlání. Nutno podotknout, že to byl jediný přešlap krásné blondýnky během její návštěvy v Karlových Varech. Ostatní kreace už byly takové, jaké od ní známe. Působivé, elegantní, nápadité, vkusné.

Bronzovou medaili získává:

Zpěvák Jan Bendig. Honza poměrně často vynáší zajímavé kreace, kdy některé z nich jsou hodně extravagantní, což nemusí být vždy průšvih. Jeho outfit na módní show návrhářky Debbie Brown, která se konala v rámci 58. ročníku filmového festivalu, byl poměrně odvážný. Sama návrhářka i její tvorba je sice výstřednějšího charakteru, přesto zpěvák mohl zvolit něco méně dráždivého, vhodnějšího s ohledem na postavu. V takovém počinu by však zajisté sklidil úspěch v podniku Modrá ústřice známého z filmové komedie Policejní akademie.

Stříbrnou mediali získává:

Milovnice luxusu, influencerka Dominika Myslivcová. Blondýnka dorazila na UniCredit Bank party nejen oblečená mimo předepsaný dresscode, který byl údajně Black Tie předepisující vysoce formální módu. Dominika nebyla jediným hostem, kdo porušil módní diktát akce. Blyštivě přehnané, značně prvoplánové šaty byly poměrně velkým průšvihem. Už samotný design nebyl na příležitost vhodný, vlastně vůbec by se takové modely neměly vyrábět pro dospělé ženy. Inspirace Malou mořskou vílou a světem jednorožců by měla zůstat doménou malých holčiček. Šaty postrádaly eleganci, nenesly ani špetku z aktuálních trendů. Malé plus k dobru je, že mamince malého chlapce zdůraznily ženské křivky. Příště však jinak, lépe, a pamatovat na to, že v jednoduchosti je síla.

Zlatou mediali získává:

Andrea Verešová, zas a znova... Vůbec to není nic proti samotné modelce, má dokonalé tělo, líbivý obličej, jenže ten styl, ach jo. Tak atraktivní žena a postrádá smysl pro noblesu. Často přemýšlím, co Andreu vede k tomu oblékat neustále tak vyzývavé modely. Šaty, které vynesla na UniCredit Bank party jsou strašné střihem, vzorem, celkovým zpracováním – zkrátka všechno je špatně. Jedná se o model značky Moschino, který jí pořídil samotný pan manžel. Zdůraznit postavu, ukázat ji světu, což je zřejmě i modelčin hlavní cíl, lze vkusnějším způsobem na sofistikované úrovni. Jaká škoda...

Kdo podle vás měl ty nejhorší šaty ve Varech?

Tereza Maxová 5 %
Jan Bendig 38 %
Dominika Myslivcová 7 %
Andrea Verešová 38 %
Někdo úplně jiný, tyto kreace jsou v pohodě 12 %

Zdroj: iGlanc.cz

Související články