Soutěž Elite Model Look patří mezi nejoblíbenější modelingové soutěže na světě, dává totiž prostor mladým tvářím z celého světa. Proslavila se díky ní například Linda Vojtová, Denisa Dvořáková, Cindy Crawford anebo Gisele Bundchen. Vítězství letošního ročníku ukořistila mozambická kráska Micklate Déci a Ital Imade Darouache.

Dress code

Večerní akce žádá slavnostní dress code. Většina pozvaných dam ovšem letos sázela hlavně na jistotu a na červeném (anebo v případě O2 areny modrém) koberci se tak držela spíše střídmějších střihů a nenápadných barev.

Eva Perkausová se vrátila do šedesátek

Krásná moderátorka a dvojnásobná maminka Eva Perkausová má figuru jedna báseň. Přestože na společenské akce chodí pravidelně v šatech značky Poner, letos sáhla po konfekci. Oblékla stříbrné šatičky s flitry, které stojí jen něco málo přes tisíc korun. Model ze Zary se však dal obléci i šikovněji, tmavé psaníčko působí k jemným šatičkám a sandálkům na podpatku lehce tvrdým dojmem, hodinky ubírají celkovému stylingu eleganci a černá čelenka ve vlasech ve stylu šedesátých let by daleko lépe doplnila šaty italského dolce vita stylu.

Oblečená neoblečená Debbie Brown

Karlovarská návrhářka Debbie Brown aktuálně připravuje novou kolekci, kterou představí na letošním KVIFF. Je známá tím, že ráda šokuje a přestože ji v obchodě potkáte klidně i nenalíčenou a v obyčejných teplácích, na společenské akce chodí ze zásady zahalena do extravagantních modelů z vlastní dílny. Ani letošní Elite nebyl výjimkou. Debbie ovšem působila, jako kdyby na sebe chtěla za každou cenu strnout veškerou pozornost a hosté tak mohli s napětím sledovat, zda se návrhářce nevyderou prsa z šatů ven. Z několika fotek z opulentního večera je bohužel patrné, že se prsní únik skutečně odehrál. Někdy zkrátka platí, že více je méně.

Michaela Kociánová zahalená v luxusu

Topmodelka Michaela Kociánová vynesla model návrháře Borise Krále. Ten na sebe výrazně upozornil pastelově růžovou róbou, kterou ušil pro hereckou matadorku Danielu Kolářovou. Kociánová patřila mezi nejlépe oděné dámy večera, róba totiž nádherně podtrhovala její dokonalou figuru. Dekolt jemně pozvedl prsa a efekt štíhlého pasu ještě opticky dopodtrhl střih sukně. Modelka doplnila krémové šaty o decentní šperky z dílny Klenoty Aurum v celkové hodnotě 741 000 Kč, které celý styling doladily. O účes se jí postaral kadeřník hvězd Martin Tyl.

I Hana Vagnerová se někdy utne

Hana Vagnerová vsadila na objemný model z butiku Obsession. Přestože se jedná o krásný kousek, daleko lépe by seděl jinému typu postavy. Herečka, která zanedlouho zazáří v minisérii Studna, je totiž skutečně útlé a atletické postavy. Sluší jí spíše těžší látky, které daleko lépe podtrhnou všechny křivky. Jemné romantické materiály bez zvýraznění v pase působí krabicovým dojmem a dlouhá sukně bohužel až dojmem "ucouraným," což je nesmírná škoda. Herečka totiž na společenských akcích pravidelně září. Tentokrát na ní zazářily především šperky v hodnotě 696 000 korun.

Nejrafinovanější Zorka Hejdová

Přestože je oblíbená moderátorka Zorka Hejdová, která pravidelně odjíždí krotit "srdíčka" do Love Islandu, velmi světlým typem, díky správnému stylingu unosila tvrdou černou se ctí. Její trik je jednoduchý, světlé vlasy stáhl kadeřník z obličeje a outfit oživil trendy wet lookem. Vizážista přitvrdil na make-upu, stylista pak šetřil na špercích, které by mohly od luxusního modelu zbytečně odvádět pozornost. V tom má prsty přední návrhář Michael Kováčik, jenž letos zazářil na Mercedes-Benz Prague Fashion Week.

Geometrická Jana Fabiánová

Pokud někdo výběr outfitu úplně nezvládl, pak to byla jediná dcera zesnulé pěvecké legendy Nadi Urbánkové. Jana Fabiánová dorazila v krátkých geometrických minišatech. Ty ovšem působily už poněkud zastaralým dojmem. Outfit, který by se hodil spíše do baru, pak doplnila o oblíbené ostnaté botičky značky Valentino v hodnotě asi 23 tisíc korun.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články