Pojďme si zrekapitulovat její nejlepší outfity, kterými nám držitelka Oscara dokázala, že seč není modelkou v tom pravém slova smyslu, trendů se rozhodně nebojí, naopak jim jde směle vstříc.

Zdroj: Youtube

Džínový kalhotový kostým

Herečka oslnila i v jednoduchém džínovém obleku od Nili Lotan z kolekce Resort 2023, který dokonale zapadá do nejnovějších podzimních trendů. Jednobarevné sako a kalhoty Anne ale překvapivě doplnila barevným flitrovaným topem a fialovými lodičkami. Monochromatický outfit tak rázem získal na lesku. Jednoduchou černou kabelkou celek chytře uklidnila.

Bílá košile

Trend, který se nám opět vrací, zformovala do sobě vlastní podoby. Bílá košile ledabyle utažená uzlem v pase s ohrnutými rukávy byla kontrastem k hedvábné žluté splývavé sukni. Sandálky v podobném odstínu dokazují jen to, nakolik je sama sobě zdatnou stylistkou. Takovýto outfit Anne vynesla na finálovém tenisovém zápase US Open v New Yorku.

Růžové minišaty

Anne se nebojí výrazných kousků a výzev v podobě proklatě vysokých platforem. Cukrové třpytivé minišaty z dílny Haute Couture Valentino způsobily mnohým italům pár bezesných nocí. Perfektním sladěním šatů i doplňků rozhodně potěšila všechny ty, které nemají odvahu barevně experimentovat. Ostatně jde o jeden ze zásadních trendů nadcházející sezony. Anne si může se svou perfektní postavou dovolit i minidélku sukně s krinolínou.

Kožený kabát

V civilnější verzi outfitu z kolekce Michael Kors pro jaro 2023, kterou si oblékla v New Yorku na fashion weeku, vypadala velmi žensky a šik. Pod kabát rovného střihu si neváhala dát jen obyčejné rolákové šaty a doplnila styling o nenápadnou kabelku a černé lodičky. Její volně utažené vlasy do copu ji ubraly hned několik let.

Samostatným tématem jsou pro Anne šperky. Od roku 2022 je ambasadorkou značky Bulgari, jejíž vyjímečné solitéry hrdě a se ctí vynáší na červený koberec.

Zdroj: www.iglanc.cz, Profimedia