Pastelová růžová: vždycky dobrý nápad

Tento odstín na rukou působí velmi žensky, pozitivně, sladce a něžně, proto není divu, že patří mezi nejoblíbenější tóny, po kterých spousta žen sahá na návštěvách v nehtařských salonech. Jde totiž také o trend, který se drží v kurzu už velmi dlouhou dobu. Sluší většině odstínům pleti a hodí se díky své nevýraznosti ke všem typům outfitů. Pokud tedy nechcete vystupovat ze své komfortní zóny, tady máte řešení.

Broskvové chmýří: barva roku 2024

Pro rok 2024 Pantone vyhlásilo broskvové chmýří za barvu roku, což dokonale ladí s jarní atmosférou. Navíc jde o skvělý odstín, který nenásilně zapracujete do outfitů, make-upu i manikúry. Vydejte se za jemnými broskvovými odstíny s nádechem růžové. A pokud dáváte přednost výraznějším barvám, přikloňte se k oranžovějším nuancím – alespoň pak plynule přejdete z jara do prozářeného léta.

Zvířecí instinkt: probuďte ho v sobě právě teď

Vypadá to, že trendem “clean girls” se už svět trochu unavil a neviditelným make-upem i pouhým leskem na nehtech jsme už trochu přesyceni. Vypadá to, že vše směřuje k maximalismu a k divokosti. Skvělou ukázkou bude třeba animal print, který ale lze pojmout po svém. Zakomponovat do něj můžete typické jarní pastelové barvy, namalovat jej pouze na jeden prst nebo jen přidat na část nehtového lůžka.

Cloud Nails: snění pod jarní oblohou

Pozvěte oblohu na své prsty! Tento trend inspirovaný jarní oblohou plnou nadýchaných bílých mráčků, přinese na vaše ruce kus přírodní krásy a lehkosti. Ať už dáte přednost čistě modré barvě jasného dne nebo se rozhodnete pro něžnější paletu zapadajícího slunce, doplněnou o romantické odstíny růžové, vždy vytvoříte efektní look. Jestli tedy hledáte trochu hravosti a originality, můžete se kreativně vyjádřit třeba prostřednictvím bílých mráčků na jednobarevném pozadí nebo detailní scénou s různými odstíny modré, růžové nebo zlaté v odstínu působivých západů.

Minimalismus s výrazem: vyjádřete svou osobnost

Pokud jsme mluvili o sklonu k maximalismu, musíme na něj postupně. Zajímavým přechodem k výrazným aplikacím a odstínům by pro vás mohl být styl “minimalistic art”. Představuje skvělou alternativu pro ty, kteří preferují subtilní, avšak stále výraznou manikúru. Tento design nabízí nespočet možností, jak experimentovat, ale s jednoduchostí a elegancí. Kromě malých teček a tenkých linek můžete vyzkoušet i jiné minimalistické motivy, jako jsou geometrické tvary, jemné vlnky, nebo třeba miniaturní obrázky. Minimalistické umění na nehtech nabízí prostor pro kreativitu, ale zároveň zůstává věrné svému názvu – méně znamená více.

Jelly nails: průhledný trend, který si zamilujete

Nehty, které vypadají jako kdyby byly potřené leskem na rty, se stávají čím dál oblíbenějším nail designem nejen u celebrit. Tento efekt vytvoříte snadno i v domácích podmínkách. Stačí do průhledného laku nakapat maličko barevného a protřepat. Pohrát si můžete i se třpytkami nebo dalšími malými geometrickými kousky nebo konfetami. Důležité je vytvořit transparentní efekt.

Zdroj: iGlanc.cz, Stylist.co.uk, Glmour.uk, Allure.com, Byrdie.com, Cosmopolitan.com

Související články