Přemýšlela jste někdy o tom, že byste se vypravila na očistnou cestu do Santiaga jako vaše příbuzná Kristýna Janáčková?

Už se mě na to pár lidí ptalo, ale já mám asi jiné sny. Miluji chození do hor, jezdím pravidelně do Tater. Mám ráda výšlapy na Tedyho chatičku. Mám jiné cestovatelské sny, které jsou spojené s horou Fudži, protože náš táta byl japanolog a jeho studenti tam pojmenovali po něm skálu. Je tam skála Petra Geislera. Tam bych se ráda jednou s celou rodinou vypravila.

Zdroj: VLM

Jaké metody používáte k očistě duševna?

Teď jsem si vzpomněla na pocit vyčerpanosti. Strávila jsem to tak, že jsem ležela asi den a půl v posteli a čuměla jsem na HBO a Netflix. Pouštěla jsem si jeden seriál za druhým. Jenom jsem potřebovala vypnout. Takže ne vždy potřebuji něco duchovního. Ale jezdíme na chalupu, kde máme klid, je tam ticho, je to v údolí a dobře se tam spí. Není tam wi-fi a někdy to úplně stačí.

Jaké máte tipy a triky na očistu pleti v těchto podzimních dnech?

Mám ráda výživové doplňky, ráda je testuji, protože věřím, že jak se člověk cítí uvnitř, pak se to projevuje navenek. Pokud nastane podzim, zima, rádi odšťavňujeme řepy a celery. A když to dá někdo do kapsle, jsem ráda. Piju hodně vody. Kdo mě zná, kdo se mnou spolupracuje, třeba natáčí podcasty Terapie sdílením, třeba zvukaři ví, že já při natáčení vypiju hrozně moc vody. Určitě se shodnu se spousty odborníky, že pitný režim funguje. Když člověk vypije denně aspoň dva litry vody, má po tom takový "baby face". Pamatuji si, že ještě kdysi dávno, asi před dvaceti lety, kdy jsem se věnovala focení, tak mi v Paříži všechny ty maskérky říkaly, ať piju hlavně vodu. Takže na tom asi něco bude.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články