Tehdy a teď

Svého času byla múzou nejen předních oděvních velikánů. Nebyla by to ta správná kampaň, kdyby se tam neobjevila půvabná brunetka s bujnou kšticí, pohledem laně a pihou nad rtem. Líbivá tvář, krásná postava, je pro Cindy Crawford doménou i v 57 letech. Ač pomyslné modelkovské žezlo předala své krásné dceři, Kaie Gerber, která se ve světě krásy stává stále úspěšnější, přesto Cindy stále patří k oblíbeným ikonám, k níž ženy vzhlížejí. Toho jsou si vědomy i světové společnosti. Hvězdu zlaté éry lze tak ještě tu a tam vidět v některé z reklam, na titulkách časopisů, coby tvář jedné ze světových společností.

Zdroj: Youtube

Komu se nelení, ...

Kromě atraktivního zevnějšku má Cindy další dar, a to jest vytříbený vkus pro módu. Je velmi sympatické, že se nesnaží být “forever young” neboli stále mladá, tak, jak tomu bývá u jiných žen, co neumějí stárnout s grácií. Exmanželka krasavce Richarda Gera nejčastěji vynáší kreace postavené na prostém minimalismu, který někdy lehce okoření výstřednějšími počiny, co jsou ale stále úměrné ke křivkám i aktuálnímu věku, nepůsobí prvoplánově. Cindy Crawford dokazuje, že i dáma před “šedesátkou” nepatří do starého železa, což si některé ženy myslí, zbytečně se stahují do módní ulity.

Rada na závěr

Pamatujte, že není všechno zlato, co se třpytí. Ať už vám je 20 či 50 let, pyšníte se skvělými křivkami, nemusíte dávat vše na odiv. Nebojte se ukázat kůži, ale na hranici dobrého vkusu. Využívejte také síly barev. Světlé odstíny vnesou do vzhledu svěžest, zářivé tóny zase šťavnatost. Trefou na oděvní klasiku jsou monochromatické kombinace. Outfity sladěné do jednoho odstínu jsou moderní a lichotivé. Pozornost věnujte materiálům. Letní klasikou je luxusní hedvábí či nesmrtelný len. Velký pozor, aby v looku nebylo nápadné spodní prádlo. Mezi módní evergreeny, co jsou maximálně slušivé, patří sako, šaty a sukně midi délky, kalhoty s vyšším pasem, bílá košile.

Zdroj: iGlanc.cz