Vizitkou každé ženy s velkým Ž jsou nejen upravené vlasy a pěstěné ruce, ale také dobře padnoucí spodní prádlo. Drobné kousky látky dokáží s dámským sebevědomým učiněné zázraky. Líbivé kousky, co nositelce perfektně sedí, podpoří jinak křehkou sebedůvěru. Nová kolekce The Icon by Victoria’s Secret oslavuje přirozené křivky ženského těla bez rozdílu.

Zdroj: Youtube

Hvězdami kampaně k představení nového modelu podprsenky Icon by Victoria’s Secret Push-Up Demi Bra, jsou modelky Adut Akech, Hailey Bieber, Sui He či Emily Ratajkowski. V kampani však neuvidíte jen krásky s "dokonalými" křivkami, protože všichni víme, že dokonalost je subjektivní pojem, navíc, ženské tvary mají mnoho podob a všechny jsou krásné. Skutečnost si uvědomuje i persona spodního prádla, takže zástupkyní plus size linií se stala Paloma Elsesser.

Victoria’s Secret vytáhla ovšem ještě další eso z rukávu v podobě návratu oblíbených, pro značku charakteristických “Andílků” - Gisele Bündchen, Adriany Limy a Candice Swanepoel. Zvláštní pozornost poutá comeback hvězdy 80. a 90. let, britské supermodelky Naomi Campbell, která v květnu letošního roku oslavila své 53. narozeniny. Po boku mladších kolegyň však půvabná Naomi neztrácí na hvězdném lesku, ba naopak, svým vzhledem by strčila do kapsy i o desítky let mladší ženy.

Autorem kampaně je uznávaný fotograf Mikael Jansson, o styling se postarala Camilla Nickerson.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články