Prohřešek, který vás bude bolet

Ať už máte poprsí větší či menší, základem úspěchu, po módní, estetické i zdravotní stránce, je správná velikost a typ podprsenky. Možná si myslíte, že vy dobře víte, jaká opora je pro vás ta pravá, jenže se pravděpodobně mýlíte. Spousta žen, i přes dlouhá léta, kdy podprsenky vynáší, doposud vybírá modely zcela nevhodné. To potvrzují i různé průzkumy, jako například ten provedený společností Boux Avenue. Z jejich dotazníku vzešlo šokující zjištění! 81 % žen nosí špatnou velikost podprsenky, pouze 19 % ví, jaká opora je pro ně správná. Dámy častěji sahají po košíčku větším než je potřeba.

Zdroj: Youtube

Doporučení: Přeměřovat své poprsí, zvážit obměnu stávající podprsenky, by mělo proběhnout alespoň jednou ročně. Lidské tělo se neustále mění, nesmíme zapomenout ani na gravitaci.

Velká ňadra jsou značnou zátěží, což pociťují samy obdařené majitelky. Nejvíce trpí páteř a okolní svalstvo, bolest to může být skutečně nepříjemná. Je tedy podstatné sáhnout po opoře se silnými ramínky, vyšší středovou částí mezi košíčky. Absolutně nemyslitelné jsou kousky se zkříženými ramínky na zádech. Ty intenzivně namáhají oblast šíje a ramen.

Buďte chytrá horákyně

Velikost podprsenky je opravdu zásadní. Jakmile je opora nevhodná, jdete naproti zdravotním komplikacím a poprsí může také vypadat deformovaně, tím škodíte vlastnímu vzhledu. K nehezkému tvaru ňader dochází i chybně vybraným topem. Příliš upnuté kousky možná stáhnout křivky, ty se však “splácnutím” rozjedou do všech světových stran, takže horní polovina postavy bude širší, poprsí na oko ztratí charakteristické vyklenutí. Raději využijte rafinovaného vrstvení, kdy na triko či tílko obléknete rovně střižené sako, které necháte rozepnuté. Tím siluetu zúžíte, prsa nebudou tolik výrazná, získáte sofistikovaný punc.

Není všechno zlato, co se třpytí

Odhalit ženské zbraně je sice sázkou na jistotu, jak získat mužskou pozornost, ovšem, jak se říká, dobrého pomálu. Na to by měly myslet právě ty, co mají "nabito”. Velké poprsí vždy bude tělesnou dominantou. Ano, lze potlačit plná ňadra volnějším topem, halenkou, mikinou, jakýmkoliv jiným oversize oděvem, ale jen hrstka vyvinutých majitelek volí tuto stylingovou cestu.

Nemusíte se nutně schovávat ve větších velikostech, nosit oděvy ve stylu pytle, přesto uberte na okázalosti. Výstřihy hlubší než Mariánský příkop, příliš upnuté svršky, ze kterých se derou ňadra na světlo světa, přiznané podprsenky, masivní nápisy a vzory, ošemetné transparentní materiály, budou ve spojení s objemným hrudníkem působit tak trochu lacině. Tmavší barvy, minimalismus, matné tkaniny, jsou tím pravým, jak poprsí “ukázat” s glancem. Zde je soudnost žádoucí.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články