Bez kabátu se neobejde žádný šatník, ale v případě trenčkotu si můžeme dovolit říct, že krom funkčního a spolehlivého parťáka s ním získáte i perfektní styl, a to v každém případě! Trenč totiž unese cokoliv, divoké barevné kombinace, bláznivé stylové kreace a také nedokonalou postavu. A právě proto se stává čím dál víc oblíbeným kouskem napříč všemi generacemi, u žen ale i u mužů.

Zdroj: Youtube

Jak na to?

Inspirací, jak jej nosit, je nespočet. My si vybrali tři zásadní looky této sezony pro různé příležitosti a vytvořili přesné kopie z produktů, které jsou lehce sehnatelné. Inspirujte se.

Na víkend

Hledejte sportovnější verzi kabátu. Kapsy, sedla a výrazné přesky jsou tím správným ozdobným prvkem. Dovolené je i vrstvení, ať už pod trenčem, nebo dokonce na něm. Z hnědých odstínů se můžete posunout až do tmavější khaki barvy a nebo i zelené.

Do práce

Volte tradiční střih v moderním pojetí a v kombinaci se základními kusy šatníku. Barevností zůstáňte pěkně při zemi, to ale neznamená, že byste si mimo kancelář nemohla svůj outfit pořádně vybarvit.

Do společnosti

Držte se linie vybraných šatů – v tomto případě s výraznou pasovou linií a nabíranou sukní – kterou nezdeformuje právě pevné utažení v pase u volnější verze trenčkotu. Vytvoříte tak efekt krinolíny, který je tuto sezonu tolik žádaný a nesmírně ženský.

Zdroj: www.iglanc.cz