Dej mi své jméno, Krásný kluk, Duna, Wonka a další snímky nechávají stále více zářit hvězdu tohoto charismatického mladíka. Timothée Chalamet má ostře řezané rysy v obličeji, jeho módní styl by se dal vyjádřit i přízvisky jako křehký či feminní. Avšak pozor, Timothée spíš módně lavíruje na pomezí mužského a ženského světa. Spíš se profiluje jako moderní dandy. I když si vezme rudý overal s vázankou a odhalenými zády, nepůsobí, jako kdyby si chtěl oblékat kousky z dámského šatníku. Ačkoli je subtilní, jeho rýsující se svaly napovídají, že nejde o křehkého chlapce. Mrkněte na jeho nejzajímavější kousky v šatníku.

Zdroj: Youtube

Timothée Chalamet a jeho módní styl

Ať na sebe oblékne cokoli, nepůsobí to směšně. Timothée Chalamet ukazuje tu přesnou hranici, přes kterou módně nepřepadne, protože zohledňuje svoji figuru, vizáž, jemně pracuje s doplňky. Nebo jeho stylisté. To už je jedno. Minimalizovat maximální extravaganci je základ. Timothée sází většinou na slim kalhoty a kožené oxfordky na mírném podpatku.

Oversize v trendy podobě

Sporty styl na galavečer? Pokud nejde o ples, proč ne? Chalamet na premiéru druhé části Duny zvolil volnější top. Správně ukazuje, že pokud je objem nahoře, dole se musí zužovat. A platí to naopak. Metalické kalhoty s nádechem futurismu konvenují stylu snímku. Vertikální lampasy navíc zeštíhlují postavu. Ne snad, že by to Timothée potřeboval, ale tady se to v kontrastu k oversize topu hodí.

Timothée Chalamet a dámský overal? Zdánlivě

Už jsme nadnesli téma červeného overalu, který Timothée Chalamet oblékl na filmový festival v Benátkách. Jde o kousek, který by mohl působit žensky. Avšak jde o neotřelý pánský styl. Chtělo by se říct, alespoň z něj nevypadne ňadro. Když se podíváte na outfit kompletně, připomíná oděv rockové hvězdy. Černé boty, mírný odlesk, nezbytné kučery herce a na chvíli nasazené sluneční brýle dodávají kousku maskulinitu. Rockerské rebelství mírní akcent vázanky.

Cosmic look z kůže

Nepůsobí to jako objemný skafandr, ačkoli jde o masivnější kůži. Může za to vizuální „rušení“ s pomocí zipů, kapes, pomáhá i zúžení v pase s pomocí pásku. Šedá barva overalu včetně obutí evokují vesmírný styl. Aby nositel neměl zbytečná opticky přidaná kila, fungují zde lehce balonové rukávy. A sexy je rozhalenka.

Trendsetter svetr

Bílé lupínky ozvláštňují top se stojáčkem. Jde o lehký svetr v háčkované podobě. Precizní práce designéra se musí prodat, proto ji neruší další výrazné prvky outfitu. Kožené kalhoty v čokoládové barvě a stejně kolorované obutí působí na jedničku. Mimochodem, všimněte si, že Timothée je věrný jednomu stylu bot. Obutí ve stylu oxford, jemný podpatek a hlavně kůže jsou cool.

Timothée Chalamet a klasika? I oblek má lesk

Konzervativní černý kostým Timothée ozvláštnil metalickým topem, za který mu nejspíš nepoděkovali fotografové, protože vršek pod palbou blesků hází parádní prasátka. Jak ale dezén materiálu odráží okolní červený koberec a další prvky, vzniká zajímavý, měnivý vzor. Černé brýle dostávají hvězdu Duny tak trochu i do Matrixu.

Tón v tónu

Kombinace materiálů ukazuje, kolik může mít i černá podob. Efekt sametu je intenzivní, umělé plátno má antracitový nádech, kůže bot je opět sytější. Všimněte si, že temný monolit černé barvy ozvláštňuje vzor na volném stojáčku. Takto nadchl Chalamet fanoušky Duny v Mexiku.

Sladký samet jako Willy Wonka

Na londýnskou premiéru filmu Wonka v minulém roce Timothée oblékl sladce růžový komplet v sametovém pojetí. Výraznější lemy klop model ozvláštňují, barevný prvek zde zastává náhrdelník. Zdálky se tak může zdát, že má Chalamet top. Nikoli, svoji roli zde sehrává právě multicolour obruč.  

Civilní look? Komfortní, ale stále stylový    

V soukromí Timothée sází samozřejmě na částečné maskování, takže nechybí nezbytná pokrývka hlavy. Vzdává se i koženého obutí, volí klasické tenisky. Jak ale můžeme vidět, cit pro detail má. Ladění barev a vkusné, nikoli vytahané homelless, oděvy zvládá na jedničku.

Zdroje:

Související články