Táňo, vaše oblíbená barva je černá, ale jaká barva bude o Vánocích rezonovat?

Já a černá, to už nejde jinak. Na Vánoce bych doporučila metalické barvy. Mohou být trochu flitříky, ale trošku jinak, než bylo v minulé sezóně, pak krajka, plisé, něco metalického, lesklého, třeba do zlata. To by bylo krásné.

Zdroj: VLM

Už víte jako profesionálka, co se bude nosit na jaře a v létě?

Přiznám se, že ještě nejsem naladěná na jaro a léto. Teprve vybírám materiály, abych se do toho trošku ponořila. Každopádně jsou to světlé barvy. Hodně je to tam do růžova, do žluto-meruňkové. Jsou tam zajímavé barvy, zase trošku jiné odstíny, než byly minulý rok, ale je to hodně světlé.

Blíží se i plesová sezóna. Jaké šaty by měly mít dámy, aby splňovaly dress code?

Možné je téměř všechno. Letos se dává preference užším siluetám, ne ty obrovské sukně, letos se to zužuje, zelegantňuje, může být hodně peří. V podstatě mohou být krajky, transparentní materiály, různé průstřihy. Samozřejmě musí být elegantní, ale zároveň šik.

Sledujete i celebrity, co si oblékají na slavnostní události?

Samozřejmě se dívám a jsem vždycky zvědavá. Spíš to hodnotím podle toho, jestli se mi to líbí, nebo nelíbí. V podstatě to víc neřeším, takže se ráda nechám překvapit.

Myslíte si, že ten styl a elegance u slavných lidí je lepší než v minulých letech?

Určitě. Připadá mi, že je i větší výběr, a zároveň si dávají záležet na tom, v čem půjdou a kam půjdou. Více si načítají dress code, což je fajn.

Je někdo, kdo vás opravdu velmi mile překvapil?

To nemohu říct.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články