Reese Witherspoon je žena, která snad nestárne. I ve svých 47 letech se pyšní tvářičkou roztomilé dívenky. To ale není vše, co je na této sympatické herečce, producentce, účastnici nespočtu charitativních akcí, mamince tří dětí, inspirativní. Oproti jiným slavným kolegyním, má usměvavá blondýnka vskutku vytříbený vkus. Ve společnosti ani v soukromém životě, nemá potřebu poutat pozornost na své křivky, lascivními kousky. Styl preferuje primárně ležérní, tu a tam vynáší kreace s puncem elegance či na romantické vlně. Je perfektním příkladem, jak se po 40. roku života oblékat.

Zdroj: Youtube

Osobitá jiskra

Jak už bylo zmíněno, Reese upřednostňuje pohodovou módu. Zdá se, že jejím cílem je cítit se především komfortně. K pohodlnému outfitu lze využít mnoho oděvů, které mohou být volnějšího střihu, co však nepotlačí ženskost. V jarní a letní garderobě by vám pak neměly chybět bílé nohavice. Zdali půjde o nesmrtelnou džínovou klasiku či vzdušnější lněný model, je už na vás. Sice světlé barvy nemají přílišnou popularitu, jelikož mohou být lehce nepraktické, snadno se znečistí, také údajně opticky rozšiřují a přidávají postavě kilogramy, přesto jde o nezbytnost současné a budoucí prosluněné sezóny.

Rada: Pokud máte plnější proporce, vsaďte na rovně střižené kalhoty. Ty vyrovnají případně problematické partie jako je větší zadeček, širší boky a stehna. Kousek s vyšším pasem je nutností. Na oko figuře lichotí, na oko prodlouží dolní polovinu těla, nohy. Jestli jste nenarostla do výšky, ku prospěchu vám bude obuv na moderní vyšší platformě, například ta ve vyplétaném designu.

Související články

Co se týče svršků, máte zcela volnou ruku. Trendy se stane look monochromatický, tedy tón v tónu. Pospolu ladící oblečení a doplňky jsou totiž již několikátou sezónu módním hitem. Někomu se však prosté pojetí, kreace poskládaná jen ze světlých odstínů, nemusí zamlouvat. Ať už sáhnete po jakékoliv jiné barvě, chybu neuděláte. Zkuste se vyvarovat černé. Ta je tvrdá, zbytečně vás dělá starší, působí smutně.

Oproti dnům předešlým, k nám konečně zavítalo příjemnější počasí, a bude se to jen a jen zlepšovat. Jenže na jaře i v létě nás stejně mohou překvapit výkyvy teplot, déšť, vítr. Hodí se proto mít po ruce stylový svrchník, co tělo vkusně ochrání, podtrhne celkový vzhled. Džínová bundička, sako, kardigan v maxi délce, nevšední pashmina, nebudou špatnou volbou, co ale takhle propínací svetr v retro duchu? Opět jde o poslední výkřik módy, co při správné souhře působí velmi vkusně.

Další inspirace ze šatníku Reese Witherspoon

Zdroj: iGlanc.cz

Související články