Výrazné obroučky miluje například Dana Morávková, ale i Victoria Beckham, sluneční pilotky zase zpěvačka Beyoncé a Brad Pitt. Pořiďte si podobné!

České celebrity

Ať už se při výběru dioptrických nebo slunečních brýlí řídíte módním trendy a novinkami, určitě vás často ovlivňují i známé tváře, které platí za módní ikony a jsou pro mnoho lidí skvělou inspirací. Dokonce jsme díky nim občas ve své volbě odvážnější a nebojíme se extravagantnějších modelů. Ty jsou blízké například českým herečkám Daně Morávkové, Mahuleně Bočanové a Lucii Benešové, které milují u dioptrických brýlí výrazné obroučky.

Zdroj: Youtube

“Brýlí vlastním nespočet a počítat je nechci a ani nehodlám, protože se nehodlám rozvést,” prozrazuje stále Dana Morávková a dodává: “Nicméně nikdy neodolám a s každou novou kolekcí si pár brýlí pořídím. Navíc už od Rodinných pout používám brýle i do svých rolí.”

Hollywoodské hvězdy

Co se týče slunečních brýlí, jsou nám inspirací i hollywoodské hvězdy, které bývají mnohdy s určitým typem obrouček neodmyslitelně spjaté. Kočičí tvar si oblíbila zpěvačka Lady Gaga, kulaté “pilotky” či brýle inspirované cyklistickými sportovními obroučkami zase božská diva Beyoncé a Jennifer Lopez. Nejvýraznější osobností, která je proslulá svými futuristickými slunečními brýlemi z vlastní kolekce, je však zpěvačka a módní návrhářka Victoria Beckham.

Sluneční brýle těmto osobnostem ovšem neslouží vždy jen jako image doplněk, ale nosí je jako praktickou ochranu před dotěrnými fotoaparáty paparazzi.

Související články

Ikonické brýle pro muže

Mezi ikonické a trendy brýle pro muže vždy patřily, a budou mít své místo i nadále, aviátorské brýle původně navržené pro piloty. Jejich klasický design s tenkým kovovým rámečkem a kapkovitě tvarovanými skly je stále oblíbenou volbou. Mezi slavnými tvářemi si tyto brýle oblíbil herec Tom Cruise, který je proslavil i ve filmu Top Gun, lamač ženských srdcí Brad Pitt, který v prosinci oslavil neuvěřitelných 60 let, ale i herec a režisér Bradley Cooper, který momentálně tvoří pár s modelkou Gigi Hadid.

Nezapomínejte však, že při výběru slunečních brýlí je vždy důležité zvážit nejen aktuální trendy, ale také to, jaký tvar rámu nejlépe sedí vašemu obličeji a zda brýle poskytují dostatečnou ochranu proti UV záření. Dbejte také na kvalitu materiálů a zpracování, aby vaše brýle vydržely dlouho v dobrém stavu.

Zdroj: iGlanc.cz, Alensa

Související články