Simona Krainová je dlouhonohá gazela, která se nebojí provokace. To se týká prakticky všech částí jejího života, oblečení nevyjímaje. Nezřídka se proto stane, že na červený koberec vynese model, jenž zaujme. Jistě v tom má prsty i samotná osobnost modelky. Má takovou zvláštní auru, kamkoliv vejde, je jí hned plná místnost. Někdo se tak zkrátka už narodí. Simona bude vždy vidět a slyšet a nikdy nebude jen něčí ozdobou.

Ve zlaté jako Serena van der Woodsen

Na zahajovacím večírku KVIFF v roce 2007 zářila velmi opálená Simona ve zlaté róbě z dílny slovenského návrháře Fera Mikloška. Tu navíc doplnila diamanty v hodnotě 5 milionů korun, které si pro tuto příležitost zapůjčila. Když si modelku prohlédnete, nepřipomíná vám někoho?

Fanouškům seriálu Gossip Girl se musí vybavit look Sereny van der Woodsen z debutantského bálu. Než vás napadne, že přesně tady se návrhář inspiroval, pak vás musíme zklamat. Daná epizoda totiž měla premiéru až o půl roku později.

V těhotenství schovávala bříško

Černé minišaty s velkým výstřihem, které oblékla na závěrečný festivalový večírek v roce 2010, už by teď pravděpodobně řešila jinak. Na druhou stranu pod nimi umně skrývala rýsující se těhotenské bříško. Podobně jako v zelené róbě, která se od prsou dolů volně rozšiřovala. V této době médiím těhotenství ještě nepotvrdila, ale na podzim porodila svého prvního syna Maxe.

Módní styl Krainové se neustále vyvíjí

Jak byste se teď tvářili na její róbu od dua Dolce & Gabbana, kterou vynesla o rok později na tradiční Möet party? Jednalo se o průhledné bílé šaty s výrazným motivem černých hvězd. Dnes by o nich internetoví experti zřejmě napsali, že ty šaty vypadají jak plážový župan přes plavky. No tak ještěže nevíme, kolik vlastně stály.

Móda byla jaká byla. Co je vysoce moderní teď, za deset let už nám bude připadat příšerné. Simona Krainová se vždy obléká podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, ačkoliv dnes už by se nad svým modelem z kolonády, který tvořily kotníkové páskové sandály, průhledná halena a jakýsi obří klíček na krku, spíš pousmála. Tedy aspoň myslíme... Simčo?

Krainová a Verešová na nože

Dávno se ví, že modelky Simona Krainová a Andrea Verešová se nikdy moc v lásce neměly. Sice navzájem tvrdí, že se sebou nemají žádný problém, ale občasné jízlivé poznámky na adresu té druhé nelze přehlédnout. Snad aby se o nich psalo ještě víc, občas zapózují jedna vedle druhé, jako kdyby šlo o nerozlučné kamarádky. Stalo se tak na MFF KV před sedmi lety, kde obě vypadaly jako princezny. Jelikož Krainová původně v té době měla být na dovolené v Toskánsku, přivezla si garderobu takzvaně na poslední chvíli, ovšem i narychlo spíchnutá róba se žlutou krajkovou sukní byla pro Simonin styl velmi výstižná.

Šaty od Pištějové jí osud nepřál

Když jsme u té Verešové, jednou z jejích oblíbených návrhářek je Jana Pištějová. V roce 2018 měla Krainová v plánu obléknout šaty právě od ní. Dokonce jí róbu do Varů přivezl osobně Daniel Volopich, manžel Andrey Verešové. Jako by tomu náhoda chtěla, při oblékání Simona šaty potrhala, narychlo pro ni tedy na večírek s přísně předepsaným dress code obstaral její stylista Filip Vaněk alespoň tmavé koktejlky.

Pánský styl Krainové sluší

Modelka se za poslední roky též zhlédla v pánském stylu, který už vynesla na mnoho podob a je vidět, že se v něm cítí dobře. Tak například letos už jsme ji mohli vidět v bílém obleku, který doplnila výraznými černými brýlemi a vysokými podpatky na platformě. Na jedné z nejprestižnějších párty filmového festivalu se ladila též do pánského stylu a s kloboukem vypadala tak trochu jako mafiánka. Princezen je ve Varech pokaždé dost, tak to někdo musí kompenzovat.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články