Přehlídka filmů i módních skvostů. Karlovy Vary mají každoročně na začátku prázdnin své neobvyklé kouzlo. Do tohoto města se sjedou lidé ze všech koutů naší země a karlovarská kolonáda se rázem stane pomyslným módním molem. Nejde jen o celebrity, je vidět, jak si spousta lidí užívá tu jedinečnou atmosféru, kterou jim organizátoři na místě vykouzlí. Celebrity jsou inspirací. Pokud ji hledáte i vy, mrkněte na outfity našich módních ikon, které zdobí filmový festival Karlovy Vary.

Zdroj: Youtube

Nezaměnitelná Daniela

Krásná Daniela Peštová je vždy klenotem červeného koberce, na němž září jako diamant. Nutno tedy dodat, že její partner Pavol Habera ji vždy skvěle doplňuje a pro velkou příležitost volí perfektně padnoucí obleky. Daniela často volí romantické šaty, nepotrpí si na extravaganci. Spíš se soustředí na jemné prvky designu, často jde o krajku, tyl, nádherné byly její plisované šaty v koloritu pudrové.

Jitka Schneiderová jako královna kontrastů

Půvabná herečka se umí trochu více odvázat ve smyslu, že se nebojí experimentovat s barvami, střihy i styly. Jednou je za romantickou krásku v dívčích šedých šatech, jindy okouzlí v bílé říze, nebojí se výrazné kombinace rudých a zlatých flitrů. Herečka experimentuje s délkami šatů, klidně zvolí společenský top a kalhoty. Skvělá inspirace.

Vždy perfektní Geislerka

Aňa Geislerová je další z ikon. Minulý rok oblékla skvostnou róbu evokující pivní pěnu v záplavě zlatavého moku. Herečka však umí zazářit i v obyčejném smokingu, inspirací nám mohou být i její ležérní modely na obyčejné příležitosti, protože Vary nežijí jen večírky, i ve dne máte spoustu aktivit.

Simona nezůstává pozadu

Další z krásek, u kterých jsme zvědaví, co si každý rok přivezou do Karlových Varů, je Simona Krainová. Půvabná modelka minulý rok působila jako panenka, krajkové šaty s kolovou sukní doplnila jemným fascinátorem ve vlasech. I zde jí zdatně sekunduje muž Karel Vágner. Simona umí být odvážná, lehce provokativní, ale ví, jak se nezpronevěřit dress code honosné akce.

Pavlína Němcová a její křehkost

Pavlína Němcová byla vedle Ani Geislerové další kráskou, která minulý rok vynesla na červený koberec tematické šaty.  Designér Lukáš Macháček zhmotnil legendární vodní šaty v duchu minerálky spjaté s Karlovými Vary. Tato hra s nápoji a designem nás hodně baví, když se povede. Křehká Pavlína však umí pohladit estetické oko i jinými skvosty.

Inspirujte se Monikou Marešovou

Je to tedy už pár let a Monika byla tehdy ještě Koblížková. Její promyšlený fashion style ve Varech nám utkvěl v paměti. Pamatujete, jak experimentovala? Jeden den se ukázala ve fialových šatech a dlouhých, černých vlasech, druhý přišla v prosvětleném mikádu a červené róbě. Půvabné byly její panenkovské šaty na denní party, stylový bomber se sukní a ty její modré róby. Wow! Do puntíku skvělé. Outfity, účesy i make-up.

Zdroje:

Související články