Alespoň jednu sportovní podprsenku by měla mít doma každá žena. Díky množství stylů, barev a střihů, které aktuálně módní trh se sportovními podprsenkami nabízí, naleznete vhodnou oporu pro jakoukoliv postavu, velikost poprsí, a to není vše. Méně prvoplánový vzhled tohoto trendu současnosti nabízí příležitost dříve ryze volnočasové spodní prádlo hravě zapojit do běžného městského šatníku, což má hned několik výhod. Dobře vybraná sportovní podprsenka netahá, neškrtí, dobře drží ňadra, která i hezky tvaruje, a pokud zvolíte kvalitní funkční materiál, jen tak se v ní nezapotíte, což je pro teplé dny k nezaplacení.

Jak vybrat správný střih sportovní podprsenky?

I výběr sportovního střihu podprsenky má svá pravidla. Ať ji vybíráte na sport či na běžné nošení, musí vám v první řadě perfektně padnout. To snadno ověříte tak, že pod spodní lem bez problému vložíte dva prsty, aniž by vás cokoliv tlačilo. Lem by se neměl pohnout, ani když zvednete ruce nad hlavu. Skvělý pomocníkem jsou dřepy a pár výskoků, tak totiž poznáte, jestli vše zůstává tam, kde má. Důležitou roli hraje i velikost vašeho poprsí. Čím větší prsa máte, tím větší oporu potřebujete. Tu vám zajistí pevnější materiál, širší ramínka, vyztužené košíčky a větší plocha látky na zádech.

Kombinace v retro duchu

Jestli jste milovnicí nesmrtelných “lacláčů”, které se mimochodem opět derou na módní výslunní, kombinace se sportovním střihem podprsenky je na léto jako dělaná. Vytvoříte tak extra pohodlný outfit, který se hodí téměř pro všechny typy postav, budete působit stylově a snadno skryjete případně vyklenutější bříško.

Pro mladistvější vzhled

Máte doma crop top, ale zatím jste nenašla způsob, jak ho nosit? Oblečte ho na sportovní podprsenku coby další vrstvu a originální outfit je na světě. Nezapomeňte, že oba kousky k sobě musí ladit. Pokud se nebojíte odhalit bříško, volte džíny s nižším pasem. Top s podprsenkou bude dobře vypadat také s kalhotami či moderní deníkovou sukní s vyšším pasem, který stáhe případné nedokonalosti ve střední části postavy.

Jako chytrá horákyně

V horkých letních dnech, kdy se každý kus oblečení zdá býti na obtíž, vzdušná sukně je ideální volbou. Vyberte si sukni z lehké tkaniny, posaďte ji výše do pasu, následně sáhněte po neutrální jednobarevné podprsence bez loga a jiných nápadní potisků. V tomto pohodlném, romantickém i provokativním looku vám bude určitě příjemně, ať už se zrovna chystáte pohybovat v rozpálených ulicích města nebo na pláži u moře.

Souhra sportu a elegance

Spojení saka a sportovní podprsenky, případně varianta s rozepnutou košilí, se možná zprvu může jevit jako kreace poměrně nevšední, ovšem jde rozhodně o neotřelý módní nápad. Pokud se u všech kousků budete držet spíše neutrálních barev, minimalistického designu, vykouzlíte jedinečný styling, ve kterém můžete klidně vyrazit na neformální schůzku. Slim džíny či naopak široké nohavice, culotte nebo palazzo kalhoty a podpatky dodají celému outfitu ten správný ženský šmrnc.

Experiment s kostýmkem

Pospolu ladící komplety jsou nadčasovým módním kouskem, co aktuálně ve světě krásy boduje na plné čáře. Právě v prosluněných dnech se dá vkusné duo, ať už jej v základu tvoří nohavice, sukně či bermudy, lehce kombinovat s různými topy nebo právě sportovní podprsenkou. Kreace se může nést na vlně jednoduchých střihů a nevýrazné barevnosti, čímž nikdy nic nezkazíte. Co ale pojmout sportovní podprsenku coby pomyslnou korunu celé kreace? Pak zvolte tu s nápadem v divokých barvách a nevšedním designu.

Zdroj: iGlanc.cz