Rudá je dobrá

Jestli existuje nějaká zaručená jistota, že se stanete sexy trnem v oku svému okolí, pánové tvorstva z vás budou paf, pak je to ta, kdy obléknete cokoliv červeného. A nezáleží, jaký odstín zvolíte. Celkově červená barva je temperamentní a vášnivá, jedná se o symbol s nádechem smyslnosti a erotična. Velkou výhodou rafinované barvy je i to, že sluší všem ženám bez ohledu na barvu pleti a věk. Kromě toho se poměrně snadno kombinuje, nikdy nevyjde z módy.

Tip: Pokud se necítíte na ryze výrazné tóny červené, nevadí. Zkuste neméně rafinovanou vínovou, temně rudou. Tajemný nádech vnese do vzhledu notnou dávku sebejistoty a dramatičnosti na vkusné vlně. Líbivě působí souhra, kdy například červený svetr sladíte s barvou rtěnky.

Perfektně padnoucí kalhoty

Móda dámských kalhot se rozšířila zejména po první světové válce, od té doby jsou nejrůznější střihy nohavic pevnou součástí šatníků všech žen. Nejsou ale kalhoty jako kalhoty. Nejlepší dojem nejen na muže “lovce” uděláte pouze tehdy, když vsadíte na perfektně padnoucí, ideálně na míru šité kalhoty, které nikde nevisí, nic z nich nepřetéká. Takové kalhoty by měly především dokonale kopírovat křivky těla, rozumějte zadeček, ať je jakéhokoliv tvaru. Správná velikost oblečení je mimochodem alfou omegou odívání, vizitkou každé ženy, nezaleží, zdali půjde o kalhoty, sukně, topy.

Tip: Hledáte inspiraci? Budiž vám styl a elegance, s jakou dokáže Victoria Beckham dlouhé nohavice vynést, skvělým příkladem.

Vhodný top

Ano, i svršek je kouskem, co může zajistit obdivné pohledy, slova chvály, vylepšení siluety, nebo naopak celkový dojem zcela pokazit. Ač váš šatník jistě oplývá nepřeberným množstvím střihů a stylů, pamatujte na to, že nic nenahradí dobře padnoucí top, který zvýrazní pas a prsa. A rozhodně nejde o super hluboké výstřihy, které odkrývají mnohdy až zbytečně moc, což není žádoucí. Objemné a neforemné oversize kousky, co jsou sice pohodlné, ale vzhledu více škodí než prospívají, tedy nahraďte upnutějšími modely definující tělesné tvary.

Tip: Nechcete se vzdát volnějších topů? Pak jej vyneste, ale zakomponujte je do kreace tak, aby celý look byl vyvážený. V praxi to znamená, že oversize top propojte s nohavicemi či sukní zdůrazňující křivky siluety. Příliš volnosti postavu "zabije".

Sukně s puncem provokace

Neexistuje model sukně, který by zaujal více, než ten, který opět dává na odiv linie těla, jenže ne každá žena se v takovém kousku cítí dobře. Dobrá zpráva je, že oblíbená, svým způsobem tak trochu nudná “pouzdrovka” sluší štíhlým postavám, ale i těm, které mají plnější tvary. Jde o velmi ženský kousek, který minimálně odhaluje vaše tělo, ale maximálně podněcuje mužskou fantazii. Podle zvoleného materiálu snadno skryjete případné vyklenutější bříško, vhodnou délkou rázem upoutáte pohled na štíhlá lýtka.

Tip: Pyšníte se hezkými nohami? Skvělé! Použijte dolní končetiny jako svou zbraň. Namísto ultrakrátkých mini sukní, co jsou tak trochu prvoplánové, vyneste slušivé a moderní midi střihy s koketním rozparkem. Třešničkou na dortu se pak stane obutí na podpatku, který efekt umocní.

Prostě šaty

Šaty jsou oděvem, který obecně dámám sluší, skutečně definují ryzí ženskost. Pokud se chystáte na rande či důležitý pracovní pohovor, vsaďte na šaty, klidně ty minimalistického pojetí. Jakékoliv šaty jsou opravdu sázkou na jistotu. Vyhněte se určitě vyzývavým modelům. Trefou do černého budou šaty primárně v romantickém duchu, ty jednobarevné či s jemným vzorem, který důmyslně podpoří křivky, chytře zakryje případné nedostatky.

Tip: Košilové šaty jsou univerzálním modelem, co bez nadsázky padne všem typům postav. Výhodou je, že jejich čistější linie snesou jakýkoliv módní styl, který jim vdechnete. Můžete je zkombinovat s elegantním kabátem a lodičkami, zateplenou koženou bundou a šněrovací obuví na robustní track podešvi. Jestli ale chcete okouzlit partnera, stávajícího nebo toho potencionálního, vsaďte na šaty s naivním kanýrem, co působí na opačné pohlaví jako magnet, dává vyniknout ženské energii.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články