Kim Kardashian: SKIMS

Jestli má někdo skutečného obchodního ducha, pak je to rozhodně žena mnoha tváří, Kim Kardashian. Členka proslulé rodiny nezahálí, své, již tak neskutečné jmění, o kterém se nám všem může jen zdát, stále ve velkém násobí. Když se prvně objevila zmínka o módní značce pod její taktovkou, bylo už dopředu jasné, že půjde doslova o módní bombu. A také se tak stalo. Dnes nejen spodní prádlo, ale i jiné kousky, od Kim Kardashian patří mezi ty vůbec nejoblíbenější napříč kontinenty. Výhodou je široká nabídka, kvalitní zpracování, neutralita samotných kousků a hlavně finanční dostupnost.

Zdroj: Youtube

Reese Witherspoon: DRAPER JAMES

Oblíbená americká herečka a filmová producentka Reese Witherspoon představila světu v roce 2015 vlastní módní brand, pojmenovaný po jejích prarodičích.  V kolekcích značky DRAPER JAMES, inspirovaných jižanským stylem, najdete zejména vzorované šaty, volánové sukně a to vše v zářivých barvách. V aktuální letní kolekci, kde jsou k mání i plus-size modely, dominuje květinový vzor. Najdete tu také doplňky v podobě slunečních brýlí, ozdobných čelenek či jemné bižuterie.

Beyoncé: IVY PARK

Především sportovní styl můžete najít pod značkou Ivy Park, kterou založila v roce 2016 ve spolupráci s Topshopem zpěvačka Beyoncé. Oblečení, označované jako activewear, poté opětovně uvedla na trh se společností adidas. Mikiny, trička, kraťasy, legíny nebo sportovní podprsenky s ikonickým nápisem, se těší světové přízně. Každá kolekce je obvykle velmi rychle vyprodaná.

Související články

Victoria Beckham: VICTORIA BECKHAM

Bezpochyby jedna z nejúspěšnějších celebrit, která pronikla do světa luxusní módy a osvědčila se jako skutečně talentovaná návrhářka, je bývalá členka kapely Spice Girls, Victoria Beckham. Stejnojmennou kolekci uvedla již roce 2008, od té doby pořádá pravidelné módní přehlídky a často se ve vlastních modelech také sama objevuje na veřejnosti. Tím, že manželka fotbalového krasavce má velmi vytříbený módní vkus, patří mezi ikony inspirující nespočet žen.

Drew Barrymore: DEAR DREW

Drew Barymore je žena činu. Kromě vlastního parfému a vína také exceluje na poli módy. Z pohodlných kousků, tvořených pod značkou Dear Drew, si vybere každá žena. Kromě nápaditých modelů, je rozhodně skvělé, že oděvní počiny z dílny sympatické herečky lze pořídit za poměrně rozumný finanční obnos.

Sarah Jessica Parker: SJP by Sarah Jessica Parker

Značka SJP by Sarah Jessica Parker je zaměřena primárně, světe div se, jak jinak, než na obuv. Kráska, známá především jako seriálová Carrie z kultovního seriálu, následně i filmu, Sexu ve městě, je totiž jejich milovnicí i v reálném životě. Před devíti lety spojila síly s generálním ředitelem společnosti Manolo Blahnik a společně pod brandem SJP představují od roku 2014 kolekce plné lodiček, sandálků, balerínek či kozaček. Jejich společným jmenovatelem je precizní italská ruční výroba a neotřelý vkusný design.

Pharell Williams: BILLIONAIRE BOYS CLUB

Módní kolekce nejsou jen doménou žen. Hudební velikán Pharrell Williams je často označován jako jeden z nejlépe oblékaných umělců současnosti. Není tak asi žádným šokujícím zjištěním, že má i vlastní oděvní řadu Billionaire Boys Club, kde najdete kousky nejen pro muže, ale také pro ženy a děti. Se značkou adidas spolupracuje na vlastní barevné kolekci tenisek.

Venus a Serena Williams: SERENA A ELEVEN BY VENUS WILLIAMS

Tenisové legendy, sestry Willimasovi, v sobě taktéž objevily touhu založit vlastní módní brandy. Mladší ze sester odhalila v roce 2018 kolekci SERENA, která zahrnuje vše od bund, šatů až po společenské kalhoty a tašky. Tenisová hvězda se dokonce na svém Instagramu rozpovídala o své cestě k módní návrhářce. Zejména sportovní kousky pak najdete pod brandem EleVen by Venus Williams, jejíž autorkou je starší ze sester Venus.

Whoopi Goldberg: DUGBEE

Ano, i Whoopi má svou módní značku! Velké překvapení vzbudila oblíbená americká herečka, když v roce 2019 představila svou módní značku DUGBEE. Pohodlné  šaty a tuniky, trička, mikiny a kalhoty uvedla na trh s posláním, že DUBGEE nemá rasu, vyznání, věk ani velikost. Jejím smyslem je, aby se lidé cítili dobře, tak jak vypadají.

Zdroj: iGlanc.cz