Kozorozi milují kvalitní módu a pohodlí  

Jednoduchost a komfort jsou typické vlastnosti vystihující styl osobností narozených ve znamení Kozoroha. Mají v oblibě prvotřídní materiály, neváhají investovat do udržitelné módy, ta jim totiž dává smysl. Jinak poměrně monotónní šatník se ale jednou ročně nebojí obohatit o nějaký nevšední kousek, třeba zcela nový styl bot. Nejvíce je vystihuje klasika v podobě černých džín a pruhovaného trika. Kozorozi mají velmi kladný vztah k přírodě a možná právě odtud pramení jejich občasné nadšení pro květinové vzory.

Vodnáři se nebojí experimentovat

Jestli se nějaké znamení dokáže vyjádřit skrze oblečení, jsou to rozhodně Vodnáři. Jejich vášnivá a nespoutaná duše se projevuje touhou nejen dobře vypadat, ale také být vidět. V módě jsou velmi kreativní až rebelští, nebojí se výrazných vzorů a střihů, milují pestré barvy. Svými módními kreacemi občas dokáží své blízké okolí uvést do rozpaků. Jejich přirozený šarm jim nedovolí působit prvoplánově. Naopak, kam přijdou, tam září.

Ryby mají smysl pro originalitu

Smysl pro originalitu může Rybám leckdo závidět. V módě mají jednu velkou výhodu, cokoli oblečou, to jim sluší. Pro klidné znamení je typická vnitřní harmonie, která se v módě vyznačuje smyslem pro eleganci. V jejich módním stylu je cosi záhadného, vesměs minimalistické kousky vždy oživí něčím netradičním. Rybám lichotí světlé tóny a splývavé střihy, v letošním roce by v jejich garderobě rozhodně neměly chybět romantické šaty.

Berani jsou mistři ve střídání módních stylů

V žilách jim koluje oheň, v jejich šatníku to doslova jiskří. Odvážné a energické Berany na ulici nepřehlédnete. Umí pracovat s extravagancí, ovšem ani vytříbený vkus s puncem sofistikovanosti jim není cizí. Jsou takovými chameleony módního světa. Od pracovního stolu se dokáží s grácií přenést na rande i víkend s kamarádkou, vždy budou styloví. Kromě výrazné červené milují i bílou a černou barvu, v létě jsou jejich poznávacím znamením šaty v temperamentním designu.

Býci mají styl, ať se děje, co se děje

Býci mají v módě jasno, kromě pohodlí a praktičnosti hledí na estetičnost každého kousku. A to v každé situaci. Neřeší sice poslední módní trendy, ale v nařasených značkových šatech je potkáte v luxusní restauraci, ale i doma na kanapi. Kvalita jejich oděvů mluví za vše. Jsou věrni svým oblíbeným značkám, do kterých investují nemalé částky, nelitují toho, naopak. Jejich šatník nevládne nápadnými barvami, ale nebojí se výraznějších detailů v podobě volánků či krajek.

Blíženci neztrácí čas

Jedno z mála znamení, které nebylo stvořeno pro módu, což neznamená, že nemají styl. Blíženci se rozhodují ihned, nikdy nevybírají oděvy dlouhé minuty, o zvoleném outfitu málokdy pochybují. Mnohdy neřeší, co k sobě perfektně ladí, přesto jsou často terčem otázek “Odkud to máš?” či “Co je to za značku?”. Blížencům sluší svetrové vesty či košile, letošní sezónu jim sedne styl školní uniformy v podobě šatů s límečkem nebo například kostkované sukně.

Z Raků srší sofistikovanost

Nic nedefinuje módní dní styl Raka více, než elegance. Vždy a za každých okolností vypadá upraveně, na každou společenskou akci pečlivě dodržujte dresscode. Ač není styl Raka prvoplánově okázalý, často je dotyčná osoba nejlépe oblečenou osobou v místnosti. Dáma Rak si potrpí na čisté linie a nadčasový, klasický vzhled. Miluje tlumené barvy, s oblibou obléká volněji střižené kalhoty s puky, perfektně padnoucí saka a elegantní podpatky.

Lvi zbožňují nápadné kousky

Jak už samo znamení napovídá, Lev je povahou vůdce, což je vidět i v jeho módním stylu. Preferuje drahé a především nápadné kousky, protože chce být viděn. Lvi totiž rádi poutají pozornost okolí, náležitě si to užívají. Barvy jako růžová či zářivě neonová jsou jim vlastní. Nebojí se vyrazit v nepřehlédnutelném moderním "Barbie" stylu či přijet v růžovém kabrioletu, často volí i výrazné šperky nebo jiné doplňky.

Panny vyznávají čistý a ležérní styl

Prostá až fádní estetika a pohodlnost. Stejně jako Raci mají i Panny v oblibě uhlazený styl. Nezapomínají ani na vlasy a dokonalý make-up. Dávají přednost kouskům šitým na míru. Při sestavování kreace řeší každý detail. To je občas příčinou jejich dlouhého výběru a nerozhodnosti, výsledek je nicméně perfektní. Panny upřednostňují basic kousky. Bílé triko, sako a džíny jsou pro ně mantrou v přesyceném módním světě.

Váhy touží po uznání

Ač často váhají, balancují, bývají nerozhodné, módní styl mají velmi praktický. Díky své povaze Váhy často řeší, co si o jejich stylu myslí ostatní, prahnou totiž po slovech a lichotkách. Jejich občasná nejistota je bohužel mnohdy zbytečná, toto znamení má totiž pro módu cit, svým outfitem dokáže zaujmout. Díky trefné kombinaci a vhodným doplňkům jejich zprvu obyčejný look dokáže působit až luxusním dojmem.

Střelci umí náročnou barevnou hru

Lehce dobrodružná povaha Střelce se odráží ve všech jeho aktivitách, módní styl nevyjímaje. Energická povaha je žene do lehkých experimentů, což se projevuje třeba v nebojácné kombinaci barev. A nutno zmínit, že na to mají talent. Dámy Střelkyně ve společnosti preferují ženské siluety, ve volném čase sází na pohodlí. Jestli je kousek, který definuje jejich styl, je to flanelová nebo jednodušší košile v různých barevných provedeních.

Štíři bývají jako ze škatulky

Štíři jsou pověstní zdravým sebevědomím a touhou po upravenosti 24/7, tedy neustále. Nebojí se obléknout kousky, které jsou pro okolí příliš sexy, nápadné a jinak okázalé. Paradoxně je jednou z jejich nejoblíbenějších barev černá. Úsměvné je, že pokud si nějaký kousek oblíbí, jsou ochotni mít ho hned v několika barevných provedeních a investovat do něj nemalé finanční částky. Většinou v jejich garderobě převládají obdobné modely.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články