Honzo, jak dlouho jste se chystal na Ceny Anděl?

To nevím. Je otázka taky to, co je styling. Tohle sako jsem si půjčil od Ivy Buckertové. Byl jsem teď čtrnáct dní pryč, bylo složité si to předat, takže se dá říct, že jsem se chystal čtrnáct dní, ale oblékl jsem se za hodinu. Mezitím jsem si umyl hlavu a jsem tady.

Zdroj: VLM

Necháváte si v módě radit?

Ani moc ne. Spíš sleduji lidi, kteří mě baví, jak se oblékají. Nechávám se jimi inspirovat. Jak v Čechách, tak i ve světě. Ale nikdo mi neradí.

Přemýšlíte nad tím, jestli nosíte oblečení, které je ekologické a udržitelné?

Ano, to mě hodně baví. Po dlouhé době jsem teď zavítal do nějakého řetězce a udělalo se mi tam až fyzicky špatně, kolik věcí tam vlastně je. Podle mě jsou zbytečné a skončí možná na skládkách, protože je nikdo nosit nebude. Mám na sobě přešité pánské sako od Ivy, kalhoty měl předminule na sobě 7krát3 od Honzy Černého. Rád to různě recykluji a fandím všem, kteří chodí na vyhlášení cen v jednom oblečení, protože nepotřebujeme mít toho tolik.

Jste sysel, který si rád doma věci syslí? Nebo se dokážete i přebytečných věcí zbavit?

Jsem spíš ten sysel, který se ale touží věcí zbavovat. Občas se mi to podaří. Ale mám fundus různých kostýmů z období, kdy jsem měl kapelu, a toho se tak nerad zbavuji. Takže ano, jsem takový syslík.

Nakupujete i v second handu?

Jo, to miluji. Ale teď jsem ve fázi zbavování se věcí, protože mám pocit, že toho mám zbytečně moc. Snažím se toho už moc nekupovat. Samozřejmě mi to občas ujede.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články