Mohla byste nám poradit, jak vybrat správně padnoucí podprsenku?

Na začátku je třeba si říct, jaký tvar podprsenky by ženě vyhovoval. Někdo má radši, když má prsa zahalenější, někdo má zase rád, když mu podprsenka udělá krásná kulatá ňadra do výstřihu. Někdo jde po takové, která není vidět pod oblečením, není zdobná. Když si tohle na začátku řekneme, tak můžeme sáhnout po krajce, která má několik střihů. Ženy mají nejradši střihy, které jim prsa zakulatí a pozvednou. Doporučují se především pro prsa, která jsou méně pevnější. Pak máme střihy, které jsou vhodné pro plná prsa nebo jsou podprsenky vyšší, jsou prodloužené až k ramínkům a krásně je drží z boku.

Zdroj: VLM

Musíme si před nákupem měřit objem hrudníku, aby nám ta podprsenka držela správně v zapínání?

Tohle není potřeba. Když půjdete do butiku, kde je opravdu šikovná prodavačka, která má se zkoušením prádla zkušenosti, tak vám poradí bez jakéhokoliv zkoušení. Přes e-shop vás odkážou na velikostní tabulky a buď se nákup povede nebo ne. Doporučujeme jít, aspoň poprvé, na prodejnu, kde vám dobře poradí.

Říká se, že špatně zvolená podprsenka může způsobit i bolesti zad. Je to pravda?

Ano, určitě. Podprsenka může být sebevíc krásnější, kvalitní, hezky konstruovaná, ale když si špatně vyberete velikost, neposkytne vám oporu, jakou má, ale také vám může způsobit oděrky na kůži nebo dokonce i bolest zad.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články