Mariah Carey

Zanedlouho ze všech hudebních přehrávačů budou znít tradiční a chytlavé tóny ryze vánoční písně All I Want for Christmas. Mariah Carey se svým povedeným hudebním počinem zařadila mezi nepostradatelné symboly adventního času. Ještě než ale uslyšíte líbezný hlas zpěvačky, zaútočí na vás ještě jinak, coby tvář oblíbené značky spodního prádla.

Nejkrásnější období roku by bez Mariah Carey nebylo zkrátka ono, je skutečně považována za vánoční ikonu, čehož využila společnost Victoria’s Secret. Popovou hvězdu začlenila do své nové vánoční kampaně. Dnes 54letá umělkyně vítá ducha Vánoc v, jak jinak, červených oděvech rafinovaně odhalujících její charakteristické oblejší křivky. A nutno podotknout, že jí to moc sluší.

Naomi Campbell

Mariah Carey není ale jedinou modelkou přes 50 let, která se stala tváří “Viktorky”, jak se Victoria’s Secret v našich končinách přezdívá. V srpnu letošního roku uvedla značka kolekci s názvem The Icon by Victoria’s Secret, kde se mimo jiné v kampani objevila hvězda přehlídkových mol 80. a 90. let, britská topmodelka, Naomi Campbell. Jedna z nejžádanějších modelek světa v květnu oslavila 53. narozeniny a stále má rozhodně co ukázat.

Jennifer Lopez

J.Lo je další kráskou, co umí statečně odolávat zubu času. Od počátku své kariéry je považována za jednu z předních ikon ženské krásy ve všech směrech. Není se tak čemu divit, že jí jsou pravidelně nabízeny různé spolupráce oděvními i kosmetickými společnostmi. Současná manželka Bena Afflecka se ukázala už coby tvář u takový jmen jako je L'Oreal Paris, Tous, Guess, Coach či dokonce Louis Vuitton.

Poslední počin vášnivé divy ovšem bere dech. Americká zpěvačka, tanečnice, herečka, módní návrhářka, šla ve svých 54 letech s kůží na trh, navrhla limitovanou kolekci spodního prádla s názvem "This Is Me... Now”, ke které nafotila nádherné snímky, to vše pro italskou značku Intimissimi. Jde o kousky vskutku líbivé, prvotřídního designu a materiálů. Za zmínku stojí ale samotná  J.Lo. V kampani doslova září.

Heidi Klum

Kdo by neznal další z řad bývalých topmodelek, blonďatou krásku Heidi Klum? V posledních letech na sebe pozornost ale strhává také její neméně půvabná dcera Leni. Ta jde poměrně úspěšným krokem ve šlépějích své matky. Bylo tak otázkou času, kdy se obě společně objeví před objektivy fotoaparátů. A velmi nedávno světlo světa spatřily snímky z kampaně pro výše zmíněnou společnost Intimissimi.

Heidi a Leni se objevují bok po boku v sexy modelech vysoce ženského spodního prádla odhalujícího jejich božská těla. Výsledek je líbivý, přesto kampaň provází poměrně silná a ne zcela pochopitelná kontroverze na účet matky a dcery. Pokud se zaměříme na samotnou královnu halloweenských oslav, kostýmy sympatické německé topmodelky jsou totiž legendární, té by taktéž málokdo tipoval již půl století. Zná snad recept na elixír mládí?

Zdroj: iGlanc.cz

Související články