Není všechno zlato, co se třpytí

Drtivá většina žen má slabost pro módu. Nemusíme ihned nakupovat ve velkém, čerpat z konta horentní částky za kabelky, obuv, oblečení. Někdy nám k uspokojení dámské vášně stačí jen koukat. Kochat se. Svým způsobem ono pozorování je skvělé pro inspiraci. Ne nadarmo se totiž říká, že za peníze si styl nekoupíte, což je svatá pravda, kterou dokazují movité dámy, co se sice pyšní drahými modely věhlasných značek, ale jejich kreace jsou někdy děs běs.

Možná právě vám se líbí kabelka z dílny italského módního domu, róba od talentovaného návrháře, jenže ruku na srdce, ne všechny můžeme dát v lepším případě jeden měsíční nájem za parádu na sebe. Není ovšem důvod zoufat. Nabízí se celá řada oděvních značek, které produkují, pravda, ne počiny zvučných jmen, kolekce oděvů a doplňků, které vypadají fantasticky, lze je vlastnit za zlomek ceny. V módě je mnohdy důležitější nápaditá a vkusná osobitost nežli prvoplánová, leč finančně náročná nezajímavost.

Fantazii se meze nekladou

Jestli jste majitelkou přeplněného šatníku, přesto každé ráno propadáte chmurám, že nemáte co na sebe, nebo patříte k pravému opaku a nevyhazujte těžce vydělané peníze za další, mnohdy nepotřebné textilní počiny. Zkuste zapojit vlastní kreativitu, vytvořte si vlastní originál. A nebojte, vykouzlit doslova úchvatný model bývá někde snazší než se na první pohled může zdát. Poměrně často ani nemusíte vlastnit šicí stroj, být extra manuálně zručná.

Zářným příkladem jsou naprosto božské nápady, které pravidelně zveřejňuje na svém instagramovém účtě Priscila Barcelos. Její postupy, jak si vytvořit šaty, jsou na internetu velmi populární, a to zcela právem. Priscila totiž ukazuje, že k tomu, abyste získala jedinečný kousek, nepotřebujete nic víc než nápad a například brož. To je poměrně málo na to, když vznikne něco tak působivého, co říkáte?

Zdroj: iGlanc.cz

Související články