Nešťastné spodní prádlo

Nenoste bílou podprsenku pod stejně barevný svršek. Ano, můžete se to zdát jako zvláštní, ale bílá opora prosvítá. Zvolte model v tělovém tónu, ten bude nenápadný. Postup praktikujte také u kalhotek, které oblékáte pod bílou sukni, kalhoty, šaty. Nude spodní prádlo je jedinou správnou volbou pod světlé oděvy.

Zdroj: Youtube

Podprsenka nepatří pod oblečení s odhalenými rameny či zády. Když v rafinovaném kousku chcete vyrazit mezi lidi, pak jedině bez spodního prádla. Ani rádoby neviditelná ramínka nepomohou. Mimochodem průhledná silikonová ramínka jsou velkým módním faux pas.

Máte roky stejnou velikost podprsenky? Pak děláte obrovskou chybu, pravděpodobně. Poprsí se totiž průběžně mění. Krom toho, většina žen stále nezná správné míry vlastního dekoltu. Uvědomte si, že nevhodnou velikostí a druhem opory jdete naproti bolesti krční páteře a zad. V nevhodném kousku bude navíc poprsí vypadat nepřirozeně, možná až deformovaně.

Kalhotky se zesílenými švy nepatří pod oblečení, co kopíruje křivky těla. Nezáleží, zdali jde o sukni, kalhoty, šaty. Téměř na každém textilním materiálu budou viditelné obrysy spodního prádla. A to není všechno. Zadeček na úkor této neznalosti se bude tvářit neatraktivně. Jedinou správnou volbou jsou bezešvé kousky.

Tři svršky, které do elegantního šatníku nepatří

Transparentní materiály jsou ošemetné. Průsvitný top může vypadat vkusně a zároveň smyslně, ale jen minimum žen umí takový model vynášet, vhodně jej zakomponovat do kreace, aby výsledek nebyl na vlně lacinosti. Jestli je něco skutečná hrůza, pak transparentní svršek a pod ním "na hulváta" přiznaná podprsenka. Zapojte soudnost. Prvoplánovost patří do ložnice, ne do ulic města.

Topy s výstřihem hlubším než propast Macocha jsou hodně daleko za hranou vkusnosti. Poukázat na svou provokativní stránku lze s grácií.

Ač se retro hojně zrcadlí v moderním šatníku, stále častěji na módním Olympu lze pozorovat vyloženě oldschoolové záležitostí, taková košile s háčky místo knoflíků je opravdu pasé. Můžete ji milovat sebevíce, ale chtě nechtě musí z kola ven.

Dát na odiv svůj důvtip, lze jinak než skrze oblečení s masivními nápisy. Oděvy nesoucí jakože vtipná kréda, duchaplné citáty, motta poukazující na nehynoucí lásku, jsou ostudná. Nevhodná do společnosti. Není vám naivních náct. Zkuste vyzrálejší a vkusnější styl hodný pravé dámy.

Zdroj: Youtube

Hrůzné kalhoty a sukně

Legíny suplující kalhoty nikdy, skutečně nikdy nenahradí džínsy a jiné nohavice, sukně. Volnočasová záležitost patří pouze a jen na doma či sport. Jedinou povolenou alternativou jsou legíny v souhře s prodlouženou délkou svetru, košile, mikiny. Moderní duo v podobě krátkého topu a legín si může dovolit jen hrstka žen.

Není tomu tak dávno, co bokový střih kalhot byl fenoménem. Když se dral na výslunní znovuzrozený trend nohavic s vyšším pasem, neměl zrovna přívětivý ohlas. Dnes je tomu přesně naopak. Pokud jste přeci jen zůstala věrná “bokovkám”, děláte obrovskou chybu.

U kalhot je dobré se po překročení jisté věkové hranice držet jednoduchosti. Zapomeňte na zdobné prvky jako jsou flitry či blyštivé kamínky, intenzivní zesvětlení v oblasti stehen a zadečku, přehnané proděravení, pestrobarevné nápisy, maskáčový vzor.

Harémové kalhoty nabízí maximální komfort, jenže všechny nohavice s výrazně sníženým sedem jsou neslušivé a asexuální. Noste je jen tehdy, kdy budete sama doma, bez partnera (pánové tvorstva tento módní kousek doslova nesnáší). Maximálně si jejich pohodlí můžete užívat na exotické dovolené, kde vás nikdo nezná. Na druhou stranu, v jistých destinacích budete v "harémkách" za hvězdu.

Doplňky, co udělají více škody než užitku

Silonky, není ožehavějšího tématu… Na některé ryze společenské akce jsou žádoucí, dokonce je nařizuje etiketa, nicméně pro běžné nošení se absolutně nehodí. Kámen úrazu nastává při výběru vhodného odstínu. Drtivá většina žen neumí sladit barvu silonek s pokožkou. Výsledkem jsou nohy připomínající umělé končetiny figuríny. Když k tomu přidáme silonky s leskem, módní neštěstí je na světě.

Barevné punčochy, punčocháče, podkolenky vnesou do looku šmrnc na vlně hravosti, ale zcela upřímně, přenechte tento počin raději malým slečnám. Kreace ve stylu přestárlého rozverného diblíka není žádoucí. Málokterá dospělá žena umí tuto divokou záležitost vhodně "prodat". Oproti ratolestem vám módní přešlap nebude odpuštěn.

Tenisky na klínku, nejzvláštnější obuvnický kousek, který nebyl nikdy ve světě módy až tak úplně pochopen. A je tomu tak stále. Když už chcete obout boty na komfortním klínu, pak jedině ty ve stylu espadrilek, s vyplétanou podešví.

Kýč jak bič, tak můžeme nazvat přehnaně třpytivou bižuterii. Sice jsou trendy masivní šperky v podobě velkých řetězů, prstenů a zdobných náušnic, mohou se mezi sebou různě kombinovat, to i barevné kovy, ale výsledek musí mít šmrnc. Vizáž holky z poutě není žádoucí. Méně je někdy více, myslete na to. Podívejte se pro inspiraci do naší fotogalerie.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články