Moderátor Petr Bouška v půlhodinových epizodách hovoří se svými hosty z řad psychologů, terapeutů a koučů o seberozvoji, zdravém životním stylu a budování dobrých mezilidských vztahů.

Zdroj: Youtube

Témata se dotýkají pracovních návyků, zvládání stresu, pohybu nebo mezilidské komunikace. Proč jsou lidé za volantem agresivní? Jsou sebediagnózy z internetu cestou do pekel? Proč mám problémy se svým šéfem a proč svého partnera miluji víc než on mě? Na to vám možná odpoví Balanc.

Mimochodem, Balanc získal v roce 2020 6. místo v anketě Podcast roku v kategorii Veřejnoprávní podcast. V roce 2021 obsadil v anketě Podcast roku 8. místo. V roce 2021 vyšla speciální série Tvůj Balanc nabízející příběhy pěti posluchačů a posluchaček Balancu, které pořad inspiroval k životní změně.

A pokud cítíte potřebu zorientovat se v aktuálním politickém dění, najděte si nekorektní podcast Kecy a politika komentátora Bohumila Pečinky a Petrose Michopulose, v němž se věci zasazují do kontextu. V hodinových epizodách se probírá současná politika pohledem dvou rozdílných osobností, které se nebojí říct své názory.

Zdroj: časopis Glanc