BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Záludná osoba sleduje každý váš krok, aby odhalila i nepatrné zaváhání a mohla se na váš úkor zviditelnit. Její pokusy vám budou připadat směšné, ale neměli byste ji podceňovat! Skutečně by vám mohla znesnadnit pozici. Poměrně spolehlivě zabere, když ji zaměstnáte tak, že na nic jiného nebude mít čas ani pomyšlení.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Před správnými lidmi byste měli nenápadně zmínit, s jakým nasazením jste se do úkolu pustili. Jen tak mezi řečí dodejte, kolik překážek jste museli překonávat. Smyslem vychvalování, které vám sice není vlastní, je, aby si vaše zásluhy nepřisvojil někdo jiný. Což bohužel opět hrozí.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Čirou náhodou zřejmě odhalíte, že se váš chráněnec nebo kamarád z obyčejné naivity dopustil podvodu či udělal něco, co rozhodně neměl. Bude vám vděčný, když si tohle necháte pro sebe. Svatosvatě vám slíbí, že vše napraví a nic podobného se nebude opakovat, jenže tím si nebudete jisti.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Přestože máte pochybnosti ohledně zabezpečení bytu, nic zlého vám nehrozí. Vyloženě pro klid duše nenechávejte doma povalovat peníze, šperky, doklady a podobně. Stejně koketujete s myšlenkou, že si pořídíte bezpečnostní schránku, takže pokud ji ještě nemáte, nastal asi pravý čas.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Kdekdo si bude půjčovat vaše věci bez dovolení a taky počítat s vaší ochotou pomáhat. Sice je to důvod k rozladěnosti, nicméně rozčilováním situaci ještě víc zkomplikujete. Chce to chladnou hlavu, raději zkuste myslet na něco příjemného a počkejte, až se všichni kolem srovnáte.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

S přehledem dokážete pohlídat i obtížné záležitosti, a to od začátku až do konce. Přitom se chopíte příležitosti a prosadíte nápady, které vám ležely dlouho v šuplíku. Můžete se spolehnout na podporu člověka, jenž vás bere takové, jací opravdu jste. Jen počítejte s jeho náladovostí.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Máte-li pocit, že se váš vztah dostal do slepé uličky, rozhodně nad tím nemávněte rukou. Ještě ho lze zachránit. Předpokladem je, že zcela nevyprchaly city, důvěra a vzájemný respekt. Pokud ano, zřejmě se odhodláte k radikálnímu kroku, i když je spojen s jistým rizikem, že nějaký čas budete sami.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Absolvovat školení nebo kurz se vám nechce, ale vzhledem k situaci na pracovišti se tomu nesnažte vyhnout. Zpočátku vám to bude připadat jako ztráta času, pak oceníte, že se naučíte nové věci. Navíc se při výuce sblížíte s člověkem, jenž sehraje důležitou úlohu ve vašem životě.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Nátura vám velí, aby bylo zase po vašem. Tentokrát se vám to vyplatí, protože dotyční si na rozdíl od vás s jistou záležitostí nevědí rady. Jen v kontaktu s osobou, která má lepší smysl pro vydělávání peněz, spíše naslouchejte, neboť se můžete přiučit pár užitečných triků.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Nedávná událost vás zasáhla víc, než myslíte, takže byste si o tom měli promluvit s kamarádem, nebo ještě lépe s odborníkem. Zřejmě vás ranila i reakce osob, které vás skrytě obviňují, i když jste věc nemohli předvídat, natož jí zabránit. Naštěstí partner bude stát při vás.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Pocítíte potřebu zachraňovat svět, nebo alespoň nejbližší okolí. Budete mít štěstí, když při vměšování do cizích věcí nenarazíte. Někdo by vás totiž mohl místo vděku zahrnout výčitkami, nebo dokonce znemožnit před ostatními. Byť máte ty nejlepší úmysly, raději si hleďte svého.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Pod vlivem nedávných událostí či zážitků vypadáte jako duchem nepřítomní. Jakmile ale někdo projeví ochotu naslouchat, zahltíte ho svými dojmy i dalšími plány. Sice se vám podařil husarský kousek, jen to všichni kolem nemusejí vědět. Patrně si neuvědomujete, že je můžete také nudit.

Zdroj: časopis Story, Kristýna Polanská se ve volném čase zabývá sestavováním horoskopů

Související články