BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Je nezbytné, abyste se konečně vyrovnali se žárlivostí. I když se partner poslední dobou chová odtažitě, možná i trochu podezřele, důvodem není nevěra, nýbrž obavy z vývoje situace v zaměstnání. Rovnou se ho zeptejte, co ho trápí. Pokud rozhovor správně načasujete, svěří se vám i s věcmi, za které se trochu stydí.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Bohužel hrozí riziko, že se dostanete do spárů vypočítavého jedince. Vytrubuje do světa líbivé fráze, ale přitom myslí jen na vlastní prospěch. Bude tak přesvědčivý, že zapomenete na ostražitost. Události vás vrátí do reality a podniknete patřičné kroky, aby už nemohl škodit.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Pokud se neozval, nevolejte mu. Souboj nervů byste měli vyhrát i proto, aby si příště podobné kousky odpustil. Až se odhodlá k hovoru, připustí, že jste to nejlepší, co ho v životě potkalo. A tak rádi zapomenete na příkoří, která vám způsobil tím, že má zmatek v hlavě i citech.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Partner je přesvědčený, že jsou jeho obavy oprávněné, a zraňuje ho, že je vám pro legraci. Vás naopak popouzí, že vidí všechno černě, nebo naopak. Zase nastolit harmonii má spíš šanci někdo zvenčí. Ať už se toho ujme odborník na vztahy, nebo společný přítel, neodkládejte to.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Budete mít náladu na žertování, ovšem podceníte, že jiným nemusí být zrovna do smíchu. Třeba starší příbuzný se právě potýká s těžkostmi, všechno si bere osobně a vyvádí. Zase se uklidní, ale z vaší paměti tato hororová scénka jen tak nezmizí, a příště si dáte pozor na pusu.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Může si vás vyhlédnout jedinec, jenž shání informace, které by mu prospěly. Naštěstí máte schopnost takové vykuky odhalit, takže mu nenaletíte. Pro jistotu na něho upozorněte osoby, s nimiž jste často v kontaktu. Budou vám vděční a při nejbližší příležitosti vám tuto laskavost jistě oplatí.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Rozhodovat za jiné je nevděčná věc. Vůbec přitom nezáleží na tom, že se jedná o dospívající jedince, kteří podle vás ještě nemají dostatek zkušeností ani soudnosti. Než se pustíte do akce, proberte s nimi všechny možnosti a bez jejich svolení rozhodně nic nepodnikejte.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Potomek nebo sourozenec má starosti. Zdráhá se jít s pravdou ven, protože se obává vaší reakce. V rozčilení totiž nebýváte taktní. Můžete mu dodat odvahy tím, že mu jakoby náhodou začnete vyprávět o vlastních prohrách. I díky tomu pak zachováte klid a společně věc vyřešíte.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Uvědomíte si, že se zastáváte nedomyšlených plánů, nicméně stále věříte v dobré konce. Hlavně se soustřeďte na klíčovou osobu a nenápadně ji usměrňujte, aby nedělala to, co chce, nýbrž co zrovna potřebujete. Slovním přestřelkám se zřejmě nevyhnete, ale nakonec vám poděkuje.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

City neumíte udržet na uzdě, proto se důležité jednání snažte usměrnit tak, aby za všech okolností převažovaly věcné argumenty. Klidně můžete taktně připomenout pár nesplněných slibů. Pro nikoho to nebude příjemný zážitek, nicméně se zachováte férově a rozejdete se v dobrém.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Marně se snažíte přijít na to, proč vás dotyčný jednou samou láskou málem umačká a podruhé sotva odpoví na pozdrav. V jeho životě došlo ke zvratu a náladovost je důsledkem toho, že se zlobí na celý svět. Každý šťastlivec, za něhož považuje i vás, ho provokuje a občas se neovládne.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Událost si vyložíte jako další nástrahy osudu a můžete si zlobu vybíjet na těch nejbližších. Jelikož jim dojde, o co kráčí, nezahrnou vás výčitkami, nýbrž láskou a přízní. Tím zase získáte pevnou půdu pod nohama, navíc i potřebný nadhled a dojde vám, že se chováte pošetile.

Zdroj: časopis Story, Kristýna Polanská se ve volném čase zabývá sestavováním horoskopů

Související články