ŽENY ZE ZNAMENÍ BERANA: Náruživé dobyvatelky 

Impulzivní, temperamentní a poněkud nepraktické. Takové jste na výpravách za vysněnými partery i vztahy. Nejdřív berete a pak se samy sebe ptáte, co můžete nabídnout. Podobně založený jedinec vás přitahuje, protože se s ním můžete vášnivě přetahovat o hlavní roli. Z dlouhodobého hlediska vás ale věčná soutěživost omrzí či unaví a máte tendenci jít zase o nedobytnou pevnost dál.

TAJNÝ TIP: Nehledejte žádné nástrahy či jinotaje v tom, že vás po bouřlivé hádce zahrne něžnostmi. Usmiřovat se v posteli bývá poměrně běžná finta. 

ŽENY ZE ZNAMENÍ BÝKA: Tiché vody 

Na romantické řečičky si obyčejně nepotrpíte, očekáváte i vyžadujete totiž skutky na důkaz vřelých a věčných citů. Nemusí to být nic velkého ani vznešeného, spíš oceníte nápaditost a skutečnost, že vám to usnadní nebo zpestří život. Pomyslné body k dobru tedy udělíte za umytí nádobí či auta, večeři při svíčkách, stejně jako za dárek ze sex-shopu, který společně vyzkoušíte. 

TAJNÝ TIP: Slibujte jen to, co dokážete splnit. Každé porušení daného slova totiž bere jako zradu a z poklidné říčky se rázem změní na běsnící oceán. 

ŽENY ZE ZNAMENÍ BLÍŽENCŮ: Hrdé stydlivky 

Narazíte-li na vzdor či nepochopení, do otevřeného sporu se nehrnete. Spíš se stáhnete, promýšlíte různé taktiky, a hlavně vyčkáváte, až se dotyčný jedinec či vypjatá situace zase uklidní. Samy sebe si vážíte natolik, že se zásadně nedoprošujete, i když vám pomyšlení na rozchod drásá srdce. Věříte, že pokud k sobě skutečně patříte, osud či náhody vás zase svedou dohromady. 

TAJNÝ TIP: Touží po intenzivní rozkoši a zároveň se zdráhá porušit zavedené zvyklosti. Přemlouvání nezabere, nechte na něm, jaké zábrany zrovna odhodí.

ŽENY ZE ZNAMENÍ RAKA: Staromódní sběratelky 

Vlny emocí a vzrušení ve vás paradoxně vyvolají pocit klidu a bezpečí. Tajně sice sníte o avantýrách, jenže jste beznadějné romantičky, které ctí tradiční hodnoty jako věrnost, oddanost nebo rodina. Slůvko „já“ ochotně nahrazujete výrazem „my“. S gustem shromažďujete společné zážitky, a to jak ve formě fotografií v albu, tak vzpomínek ve své paměti přiživovaných různými tretkami. 

TAJNÝ TIP: Potřebuje vás poznat, až následně uvěří, že jeho city nepošlapete, a teprve pak se zamiluje. Tento proces proběhne, ať se vám to líbí, nebo ne.

ŽENY ZE ZNAMENÍ LVA: Přesvědčivé umělkyně 

Vyhříváte se na výsluní zájmu a poměrně dlouho si vybíráte, koho poctíte náklonností. Jakmile se zamilujete, žádná překážka pro vás není dost velká, abyste dosáhly své pohádky ve stylu „žili spolu šťastně až do smrti“… O zásadní či zvláštní události v soukromí se ochotně dělíte s ostatními. Není to pro vás teatrální gesto, nýbrž prokazatelné potvrzení toho, že pravá láska existuje.

TAJNÝ TIP: Život s ním je báječný, budete-li mu ustavičně dokazovat, že je pro vás nejdůležitější na světě. Vždy proto oceňujte jeho výkony a zásluhy.

ŽENY ZE ZNAMENÍ PANNY: Ladičky houslí 

Jen perfektně naladěný nástroj vyluzuje dokonalé zvuky, aby vyzněla melodie, jak zamýšlel tvůrce skladby. I vy se neustále staráte o to, aby všechno ladilo, a vy jste si mohly notovat, jak jste to báječně vymyslely a zařídily. Spontánnost obvykle nepatří mezi vaše ctnosti, a tak občas působíte strojeným dojmem. Odradí to však jen toho, kdo nemá fantazii a neovládá správný „prstoklad“. 

TAJNÝ TIP: Seznámení bývá rozpačité. Konverzace na úrovni proložená humorem spolehlivě prolomí ledy. Máte-li podobnou profesi či zálibu, půjde to snáz.

ŽENY ZE ZNAMENÍ VAH: Požitkářky s fantazií 

City a sex vám splývají do jedné krásné vize, která rozdovádí vaši představivost a rozvibruje celé tělo. Kdo vás důvěrně nezná, toho můžete uvádět do rozpaků, protože otevřeně mluvíte o intimnostech a bývalých láskách, klidně i přeháníte. Na svoje milostné umění jste právem pyšné, zároveň si tak testujete osoby, zda vás náležitě ocení, což je pro vás motivace na vztahu zapracovat. 

TAJNÝ TIP: Chce si užívat tady a teď. Hlavně ho proto brzy po seznámení nenuťte do debat o budoucnosti a zvelebování domova nebo společného nakupování.

ŽENY ZE ZNAMENÍ ŠTÍRA: Vztahovačné hráčky 

Dodržujete zásadu, že když něco chcete, tak si to prostě vezmete. Háček je v tom, že vás snadná „kořist“ netěší, potřebujete se totiž utkat s někým, kdo je aspoň rovnocenný parťák, tedy stejně inteligentní, dravý a hravý jako vy. Baví vás zkoušet různé taktiky a měnit „zbraně“ podle toho, s čím vyrukuje druhá strana. Občas se zdá, jako by smyslem vašeho snažení byla samotná hra. 

TAJNÝ TIP: Budete-li znenadání dělat drahoty v domnění, že ho tím rozparádíte, jste úplně vedle. Spíš se urazí, že vám není dost dobrý, a taháte ho za nos.

ŽENY ZE ZNAMENÍ STŘELCE: Objevitelky na pouti 

Seznámíte se s báječným člověkem, zažíváte lásku jako z románu, a přesto ve vás neustále hlodá všetečná myšlenka, že na vás určitě někde čeká kdosi ještě úžasnější. A tak se dál pomyslně prodíráte džunglí vztahů, usilovně hledáte, jenže nevíte, co a koho. Šance, že se konečně usadíte, spočívá v tom, že objeví kdosi vás a nenápadně vám vnukne vlastní názor, že nikdo lepší neexistuje. 

TAJNÝ TIP: Jeho pozornost i zájem udržíte jedině tak, že ho budete neustále překvapovat. Vlastním vzhledem, komplimenty, dárky či nápady, kam vyrazíte.

ŽENY ZE ZNAMENÍ KOZOROHA: Zbrklé generálky 

Jakmile se pro někoho rozhodnete, už nevede cesta zpátky. Kroužíte kolem a jako návnadu trousíte to, co jste v životě dokázaly, a taky neodolatelné návrhy. Jelikož jste šetrné, místo dárků raději děláte dobré skutky bez ohledu na to, zda o ně dotyčný stojí. S případnou konkurencí se vypořádáte, ovšem s odmítnutím se nesmíříte, proto někdy ukvapeně zatroubíte na ústup a pak litujete.

TAJNÝ TIP: Za svými názory stojí, přestože v hloubi duše připouští, že máte pravdu. Odpusťte si komentáře, dopřejte mu pocit neomylnosti a máte vyhráno.

ŽENY ZE ZNAMENÍ VODNÁŘE: Rozesmáté vizionářky 

Zajímavá tvář, souměrná postava, charisma, outfit a boty podle poslední módy, toho si samozřejmě okamžitě všimnete, ale do kolen vás to nedostane. Záleží vám na tom, co má člověk v hlavě, čeho dosáhl a jak by případně napravil nespravedlnosti světa. Cesta do vašeho srdce, potažmo do ložnice vede přes intelektuální debaty a výměny názorů, ale také vás musí umět rozesmát.

TAJNÝ TIP: Zmanipulovat se nenechá a po zlém to s ním vůbec nezkoušejte. Prostě na rovinu vyslovte přání, a pokud je s vámi šťastný, bez řečí vám vyhoví. 

ŽENY ZE ZNAMENÍ RYB: Kouzelnice v protisměru

Charakterizují vás dvě ryby, které jsou sice těsně u sebe, ale každá pluje jiným směrem. V praxi to znamená, že nečekané události, kuriózní setkání a náhle změny nálad i plánů jsou pro vás poměrně běžné. I když vám dotyčný připadá jako splnění tajných snů, stejně se mu už neozvete. Kouzlo okamžiku přestalo působit, tak se vám vykouřil z hlavy, a už koukáte po dalším adeptu na lásku. 

TAJNÝ TIP: Chce stálý přísun dojmů, zážitků i obdivovatelů. Současně touží po jistotách a stabilitě. Nabídněte mu skutečný domov a dostanete zelenou.

Zdroj: autorka Kristýna Polanská se ve volném čase zabývá sestavováním horoskopů

Související články