KOZOROH (22. 12. –20. 1.)

Na dovolenou v termínu, který jste si naplánovali, můžete nejspíš zapomenout. Někdo třeba náhle onemocní, takže ho budete muset zastoupit. Přesto nebudete mít honičku a toho využijte. Měli byste se pustit do třídění dat ve vlastním počítači. Přitom totiž narazíte na něco, co vás motivuje, abyste oprášili dávný projekt.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Budete víc diskutovat, přemýšlet a sondovat než jednat. Vzhledem k předpokládaným změnám je to správný postoj. Umožní vám to, abyste si utřídili názory, dost možná i city, a především si ujasníte, na koho se můžete spolehnout. U pár osob se naopak vzdáte naděje, že se změní.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Akce s přáteli nebo návštěvy příbuzných vám sice udělají radost, jenže vás připraví o čas ve společnosti partnera. Se záměry dělat všechno společně byste to ale stejně neměli přehánět. Oba máte vlastní představy, taky chcete mít svůj klid, a proto rozdílné záliby nejsou na škodu.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Varování blízkých či přátel nebudete brát vážně. Jak je vaším zvykem, vsadíte všechno na jednu kartu, jelikož budete přesvědčení, že to tentokrát určitě vyjde. Ještě nějakou dobu se budete vznášet v oblacích, neboť prozatím nemíníte řešit, co bude, až sestoupíte zpátky na zem.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Můžete bezděčně podléhat vlivu osob, o nichž máte vysoké mínění. Podle jejich „vzoru“ budete každou chvíli měnit svoje přání, nálady, možná i názory. Moc s tím nenaděláte, s dočasnou rozkolísaností jen počítejte a důležitá rozhodnutí odložte na dobu, až zase budete ve své kůži.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

V pracovních sférách se náhle objeví někdo nový. Hned si padnete do oka, přestože se k vám donesou zprávy, že se na danou pozici dostal z protekce. Spolupráci, natož přátelství obvykle nenavazujete snadno ani rychle, tentokrát uděláte výjimku, neboť budete mít hodně společného.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Mezi prvními se dozvíte, co se ve firmě chystá, nebo o záměrech vlivné osoby. Informace vás zaskočí, protože se budou výrazně lišit od těch, které se na sklonku minulého roku probíraly veřejně i v kuloárech. Ničeho se neobávejte, vás se změny nedotknou, a když, tak si polepšíte.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Štěstí vám bude přát při uzavírání smluv nebo navazování kontaktů s lidmi, kteří vám pomůžou se zajištěním zajímavých zakázek či příjmů. V dobrém rozmaru tedy vytěsníte křivdu, za kterou se vám dotyčný svým způsobem omluvil. Odpustíte mu, ale váš vztah už nebude tak srdečný.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Situace nebo okolnosti, které vás loni stresovaly, sice nezmizí, ale už vás nebudou rozčilovat. Uvědomíte si, že dobré úmysly, snaha vykonat i nemožné a tendence něco si dokazovat se někdy minou účinkem. Zkuste přenechat některé úkoly člověku, jenž svoje schopnosti už prokázal.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Něco se vám nepovede. Uvědomíte si, v čem jste chybovali, a budete mít zlost hlavně na sebe. Nicméně žáhu si zchladíte na jiných a budete jim vyčítat každou maličkost. Ve vlastním zájmu se naopak snažte být na všechny kolem milejší. Někdo má možnost váš nezdar změnit na úspěch.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Kolotoč povinností, které jsou pro vás svým způsobem nové, v kombinaci s jistým napětím v soukromí si začne vybírat daň. Budete fyzicky vyčerpaní, nervózní a vztahovační. V takovém rozpoložení jednáte zbrkle. Je-li to možné, vezměte si dovolenou, díky odpočinku se záhy srovnáte.

STŘELEC (23. 11.–21. 12.)

Ve vašem případě je to zvláštní, nicméně životy druhých vás dočasně přestanou zajímat. Zaměříte se totiž na osobní přání i potřeby a postaráte se o to, aby vám okolí šlo na ruku. Souvislost s tím, že vás někdo hodně zaujal, není vůbec náhodná. Zázraky však v brzké době nečekejte.

Zdroj: časopis Story, Kristýna Polanská, která se ve volném čase zabývá sestavováním horoskopů

Související články