LEV (23. 7. – 23. 8.)

Budete mít zvláštní potřebu svěřovat se druhým se svými sny, plány a nápady. Sice si vyberete fajn posluchače, jenže nezvolíte vhodný okamžik. Neberte si proto osobně, že bude roztěkaný, občas vás přestane vnímat a začne koukat na mobil. Čeká důležitou zprávu, tak se nedožadujte pozornosti a domluvte se na jindy.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Od běžných starostí a povinností se odpoutáte na delší cestě nebo vzdálenějším místě. Už jenom tím, že budete myslet na jiné věci, načerpáte spoustu energie. Jde jen o to, abyste ji po návratu dokázali správně využít. Předně se snažte myslet na sebe a na blaho ostatních až pak.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Opět se vynoří záležitost, před kterou se snažíte uniknout. Můžete se tvářit, že se nic neděje, nicméně to nepomůže. Je nejvyšší čas postavit se tomu čelem, rozhodnout se a konat. Další oddalování povede akorát k tomu, že vámi budou cloumat podrážděnost nebo pocit křivdy.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Značně se vylepší vztahy s kolegy nebo příbuznými, s nimiž máte nevyřízené účty. Nejspíš vás postavili před hotovou věc a očekávali, že se bez výhrad podřídíte, nebo jim pomůžete. Sice vás zlost ještě docela nepřešla, ale začnete uvažovat rozumně a uznáte, že neměli na vybranou.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Vypadá to slibně, jenže vám vyřizování formalit nebo vyjednávání zabere mnohem víc času. Bohužel tím nemůžete pověřit někoho jiného, tak se obrňte trpělivostí, zrušte schůzky, které se dané věci netýkají, a blízké varujte, že se jim nebudete věnovat tak, jak si naplánovali.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Možná máte dojem, že jste již překročili hranici toho, co můžete využít a zvládnout. Nicméně se znenadání objeví příležitost, které nedokážete odolat. Zřejmě vás nejvíc bude lákat tím, že proniknete do sfér, kde poznáte zajímavé lidi a získáte nové poznatky či zkušenosti.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

I když o to nestojíte, dostanete se do víru událostí. Ve snaze převzít část povinností za člena rodiny si dost zkomplikujete život. O to víc vás rozladí, že s vaším pojetím nebude spokojený a tajně všechno předělá. Buď vybuchnete, nebo se stáhnete a budete předstírat nezájem.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Vážně se zamyslíte nad tím, co vám stávající vztah přináší dobrého a v čem vás omezuje. Dojdete k překvapivým závěrům, což se stane jedním z důvodů, že vám prázdninový románek už nebude připadat tak nereálný. Jen nebuďte zklamaní, když první pokus o flirt vyšumí do ztracena.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Při navazování nových kontaktů se vám občas nepovede správně rozlišit, kdo vám prospěje v pracovní oblasti a kdo obohatí váš soukromý život. Když se dotyčný zachová jinak, než předpokládáte, lehce znervózníte, ale hned změníte postoj, takže ho ve finále stejně okouzlíte.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Sice připustíte, že změny bývají i k lepšímu, ale vypořádat se s nimi nebude snadné. Místo hledání nástrah, rizik a chyb se soustřeďte na to, jaký užitek vám tyto výzvy osudu přinesou. Dost možná budou znamenat slibnou kapitolu vašeho života, případně vydařenou dovolenou.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Při nejlepší vůli blízké osobě nemůžete pomoct. Věčným probíráním situace, stýskáním na nespravedlivý osud, natož litováním ji uvrhnete do ještě větší skleslosti. Ze všeho nejvíc se potřebuje odreagovat, proto se ji snažte zaměstnat něčím, co zajímá a baví ji, nikoli vás.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Ve vašem milostném vztahu dojde k zásadnímu obratu. Přestože s jistou událostí již delší dobu počítáte, až nastane, stejně vám příval něžných citů zatemní zdravý rozum. To je dobře, protože v takovém rozpoložení řeknete nebo uděláte to, k čemu se prozatím marně odhodláváte.

Související články

Zdroj: časopis Story, autorka Kristýna Polanská se věnuje sestavování horoskopů