VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Větší výdaje nebo koupi dražší věci raději proberte s nejbližšími. Nebudou vás od záměru zrazovat, ale budou se cítit ukřivdění, pokud je postavíte před hotovou věc. Z uražené ješitnosti by začali hledat chyby tam, kde nejsou, a připomínali by vám situace, kdy jste je obešli a výsledek pak nesplnil očekávání.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Budete mít dojem, že se svět zbláznil, a můžete propadat panice, že nic nestíháte. Důležité je, abyste pod tlakem neudělali, natož nepodepsali něco, o čem nejste přesvědčeni. Kdosi se vás totiž pokusí vyprovokovat, a to proto, aby mohl rozhlašovat, že se s vámi nedá vyjít.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Záležitost uvízne na mrtvém bodě a prozatím není ve vašich silách ji rozhýbat. Dobře uděláte, když se o to ani nebudete pokoušet a soustředíte se na obvyklé povinnosti, které slibují okamžitý výsledek. Hlavní úskalí spočívá v tom, že ještě nemáte po ruce správného odborníka.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Máte-li ve zvyku vybírat dárky na poslední chvíli, budete mít zamotanou hlavu. V časovém presu pořídíte fádní věcičku, kterou budete předávat s rozpaky. Oslavenec vás překvapí svým nadšením, ale nebudete si jistí, zda jste mu kápli do noty, nebo on umí radost věrohodně předstírat.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Plány získají konkrétní podobu hlavně proto, že vám dojde, v čem jste nedávno chybovali. Až se podivíte, že jste tak zjevnou věc přehlédli. Díky tomu se zklidníte a s chladnou hlavou promyslíte, jak vše napravíte, a také učiníte opatření, abyste se do podobné situace příště nedostali.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Partner, potomek nebo kolega vás zahrne otázkami, na které buď ještě neznáte odpověď, nebo je vám jasné, že byste ho svým názorem zarmoutili. Když se pokusíte převést řeč jinam, bude se vyptávat ještě usilovněji. Spíš se totiž smíří s vaším odmítnutím než s vyhýbavým postojem.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Setkání, na které se těšíte, případně si od něho dost slibujete, se zřejmě odloží. Dotyčný se dostane do složité situace a nebude mít na nic jiného čas ani náladu. Třeba se vám ho podaří přesvědčit, ať se sejdete alespoň na chvilku, ale to vám oběma přinese jenom rozčarování.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Sice vás návštěva příbuzných nebo přátel potěší, ale současně znervózníte. Nabourá totiž zavedený chod domácnosti, což váš partner vždy nelibě nese. Má vás rád, takže si výhrady nechá pro sebe, spíš se záměrně zdrží v práci, nebo si vymyslí neodkladné vyřizování mimo domov.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Někteří kamarádi potomka nebo partnerovi příbuzní se vám nezamlouvají, ale to vám nedává právo, abyste mu pod záminkami bránili se s nimi scházet. Začal by kritizovat ty, kteří jsou milí vám, a zbytečně se pohádáte. Spíš mu na rovinu povězte, že vy se jim raději vyhnete.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Události naberou takové tempo, že zapomenete na celý svět, hlavně odpočinek, což se vám může vymstít. Blízký se obává o vaše zdraví, a proto se vás pokusí přibrzdit. Zvolí rafinovaný způsob, abyste mu to při nejbližší příležitosti nevyčetli. Tentokrát vás jeho péče spíš dojme.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Kdosi vám neomaleně připomene složité životní období, které byste nejraději vymazali z paměti. Byla to ryze vaše osobní věc, takže se nemusíte obhajovat. Navíc jste situaci zvládli se ctí a nemáte se proč stydět. Na jiné myšlenky přijdete, když přijmete pozvání do společnosti.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Úřední záležitost nesnese další odklad. Místo hledání výmluv se snažte soustředit na to, kdo vám z vlastních zkušeností dobře poradí nebo díky svému postavení pomůže. Vaše vrozená hrdost tím rozhodně neutrpí, navíc vás zahřeje pocit, že máte kolem sebe hodně spřízněných duší.

Zdroj: časopis Story, Kristýna Polanská se ve volném čase věnuje sestavování horoskopů

Související články