BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Budete-li vnímaví, ale přitom rázní, dokážete definitivně vyřešit neshody v rodině či na pracovišti. Zdá se, že se do nich vměšuje stále více osob, a pokud tomu neuděláte konec vy, tak zřejmě nikdo. Hlavně dbejte na to, abyste stále zůstali nestranní, což bude náročné, jelikož jeden z potížistů je zdatný manipulátor.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Protivné těžkosti jsou na ústupu, a tak se zvolna smiřujte s tím, že jisté věci nebudou takové, jako dřív. Přestanete řešit to, co stejně neovlivníte, a soustředíte se na sebe. Díky tomu se dostanete do slušné fyzické i psychické kondice a zapracujete i na svém vzhledu.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Momentálně vám chybí sebedůvěra a to může zapříčinit, že si necháte ujít slibný postup v kariéře. Na nikoho a na nic se už neohlížejte, zhluboka se nadechněte a dotyčným po pravdě povězte, že situaci zkomplikovaly překážky, které jste nezavinili ani nemohli předvídat.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Zvolíte správný postup, který rozhýbá záležitosti, s nimiž jste si marně lámali hlavu. Dbejte ovšem na to, abyste z dobrých úmyslů, tedy nechtěně, komusi nezkomplikovali život. Jen tak bude mít váš vztah překvapivě rychlý průběh, padnete si do noty a vzájemně si vyjdete vstříc.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Můžete nechtěně ranit osobu, na které vám hodně záleží. Hlavně si vyříkejte nedorozumění, které způsobily nedostatečné nebo zkreslené informace. Pozorně naslouchejte, zejména ohledně plánů do budoucna. Jako odměnu za trpělivost si dopřejte slibovanou jarní dovolenou.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Neostýchejte se jako první oslovit jedince, kteří vás něčím zaujali nebo vzbudili vaše sympatie. Budete mít štěstí na lidi, tak se snažte s každým co nejvíce komunikovat. Bude-li nablízku potomek v pubertě, může vám vytýkat, že mu děláte ostudu, ale toho si vůbec nevšímejte.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Vypjatá situace se postupně zklidní. Tím spíš byste se měli zamyslet nad tím, co ji vlastně vyvolalo. Zřejmě dojdete k závěru, že veškerá dramata a hororové scény byly naprosto zbytečné, což pro vás bude cenné poučení pro budoucnost. Kupodivu vám toto poznání zlepší náladu.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Podmínkou úspěchu je, že emoce udržíte pod kontrolou. Rovněž byste se měli zbavit falešné naděje, že se nepříjemnost vyřeší sama od sebe a vy jen budete zpovzdálí všechno sledovat. Kdepak, musíte se aktivně zapojit. Přitom si opět potvrdíte, že argumentovat dokáže málokdo.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Seznámíte se s lidmi, kteří budou chrlit jednu zábavnou historku za druhou. Hodně se nasmějete, ale pak můžete propadnout lehké depresi. Váš současný život vám totiž bude připadat fádní, stereotypní. Nepouštějte se však do riskantních akcí, jen abyste také mohli ostatní oslňovat zážitky.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Budete v šoku, když příbuzný, známý či kolega připustí, že se dostal do potíží kvůli vlastní nerozvážnosti. Doposud se před všemi akorát vytahoval a tím vám šel na nervy. K vaší poněkud škodolibé radosti vlastně přizná, že neví, co dál, a proto právě vás žádá o radu či pomoc.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Resty se vám tak nahromadily nejspíš proto, že bojujete hned na několika frontách, a to s nepochopením okolí, nedostatkem času nebo s vlastní domýšlivostí. Máte totiž tendenci ostatní podceňovat, takže děláte práci i za ně v přesvědčení, že jen tak budou výsledky perfektní.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Míváte-li potíže omluvit se, budete jako med na ty, které jste v duchu, či dokonce nahlas obviňovali z toho, že vám cosi provedli nebo něco zašantročili. Namlouváte si, že změna vašeho chování stačí. Někomu snad, ale starší osoba chce víc, jinak se budete na sebe dál mračit.

Zdroj: časopis Story, Kristýna Polanská se ve volném čase zabývá sestavováním horoskopů.