Na hvězdy se s žádostí o pomoc obracíme často. V otázkách lásky ještě víc. Je to sice krásné, zažívat ty čerstvé stavy zamilovanosti, kdy se zdá všechno perfektní. Ono ze sebe také každý na začátku vztahu ždímá to nejlepší, a když se začnou o slovo hlásit i negativa, jste už obvykle zamilovaná až po uši a stojíte na prahu dalšího zlomeného srdce.

Náš průvodce vám poradí, na co si u konkrétních mužů dát předem pozor. Alespoň pak lépe a hlavně včas odhalíte i sebemenší náznaky, a ušetříte si bolestný rozchod.

Manipulátoři a kontroloři

Mnoho mužů svou nejhorší stránku ukrývá až do poslední chvíle, dokud vás nemají v hrsti. A pak se klidně může stát, že zahájí teror. Z pozorného romantika se najednou stane posedlý kontrolor plný jedu. A jeho cílem je jediné: totálně vám otrávit život a ovládnout vás.

Beran: Muži tohoto znamení jsou nároční a zajímaví zároveň. Ale mají i svou sobeckou část, která vás ve vteřině dožene k slzám. Vědí, co chtějí, a seberou si to přes všechny překážky. Mají tendenci svou citlivou stránku držet na uzdě a rozhodně se dokážou změnit v jednoho z těch krutých mužů, kteří vás neustále zraňují a urážejí.

Býk: Býci jsou obecně velmi starostliví a teritoriální. Tváří se jako laskaví a trpěliví, ale dřímá v nich i silně manipulativní a dominantní schránka. Navzdory tomu, jak statné zvíře ztělesňují, dokážou být velmi nejistí a odtud pramení touha mít vše pod kontrolou. Tedy i vás.

Blíženci: Tito muži jsou oříšek sám o sobě. Zamilovávají se víc než srdcem svojí inteligencí. Působí přátelsky a přizpůsobivě. Ale jejich druhá tvář je natolik děsivá, že ve vás ve vteřině dokáží vyvolat pocit, že jste ten nejhorší člověk na světě. Když se rozzlobí, srdce jde stranou a stávají se z nich supermajetničtí jedinci, co vám budou dýchat na záda.

Vodnář: Jsou houževnatí a chladní zároveň. Jejich důvěru nezískáte zadarmo, ale nejvíc nedůvěřiví jsou ve svém toxickém režimu. Počítejte s tím, že si důkladně posvítí i na lidi okolo vás a dostat se do nich hlouběji bývá velmi obtížné.

Sklony k nevěře

Nevěra je jednou z nejčastějších příčin rozpadu vztahu. Není divu. Když vás partner podvede, totálně tím utrpí vzájemná důvěra. Nevěrný může být samozřejmě kdokoliv, ale přesto k tomu mají některá znamení už od přírody silnější sklony.

Beran: Hned na prvním místě nevěrníků jsou Berani. Nejedná se o ohnivé znamení pro nic za nic. Jsou obvykle prudce nezávislí, takže se nenechají jen tak zadarmo uvázat k jedné ženě. Na tyhle rohaté proto pozor, ať nakonec není paroháč z vás.

Blíženci: Podobně problémoví bývají i naši rozdvojení Blíženci. Jsou přímo proslulí svou nerozhodností, což může být recept na katastrofu, když je řeč o nevěře. Lehce se vznítí (v různých významech), takže se na ně dá jen těžko spolehnout, zejména pokud jde o velké závazky nebo plány pro budoucí vztah. Když řeknou ”ano” jednomu, vidí v tom ”ne” pro něco jiného. A to je děsí. Rady odborníků zní, že pokud chodíte s Blížencem, udržujte ho neustále aktivního, protože není nic horšího, než když se začne nudit.

Váhy: Tomuto znamení vládne Venuše, planeta romantiky. Muži ve znamení Vah se rádi se obklopují atraktivními partnerkami. Jenže se stejně tak nechají snadno strhnout myšlenkou, že tam venku je vždycky někdo lepší a vhodnější. Zkrátka pořád něco poměřují, porovnávají a váží. Divila byste se, jak rychle dokáže takový muž zmizet z vašeho života. Ještě bude tvrdit, že jste s ním zacházela nespravedlivě.

Lev: Jestli Lvi něco potřebují, tak je to neustálá pozornost. Musí být středem vesmíru. Proto není divu, že milují vzrušení z honu a následnou závrať, která se dostaví při prvním setkání. Bohužel mají tak silné kouzlo, že si ostatní v přítomnosti Lva nemohou pomoct. Přitahuje je jako magnet. A to je prostě kámen úrazu.

Největší lháři

Když zrovna nenatrefíte na nevěrníka nebo manipulátora, pak už tu do třetice všeho dobrého chybí jenom lháři. Lháři jsou zákeřní v tom, že když na to přijde, zvládnou vlastně všechny tyto hrozné věci najednou. Lháře nikdo nechce, proto si u těchto znamení dávejte pozor.

Štír: Proč Štíři lžou? Prostě proto, že jsou v tom velmi dobří. Ale zároveň si drží perfektní fasádu, takže byste to do nich vůbec neřekli. Budou lhát neustále a o čemkoliv. Kdekoliv. A také jim to okamžitě projde. Jejich lži často odhalíte, když se zaměříte na ty vrstevnaté a detailní příběhy, které spřádají.

Rak: Budou tak moc přehánět, až je to donutí lhát. Nebo vám budou lhát, aby za to schovali své necitlivé výroky, jelikož být necitlivý vůči druhým jim moc dobře nejde. Takže až od nich dostanete klepetem, my vás varovali.

Ryby: Jedná se o velmi emocionální znamení, a jsou to docela šibalové, pokud přijde na podvody. Ryby navenek možná vypadají jako nejzranitelnější, ale nenechte si nic namluvit. Je to proto, že jejich emoce diktují většinu rozhovorů a lžou, jen aby ve výsledku vypadaly jako oběť. Ani se Rybu nesnažte konfrontovat. Tento muž přesně ví, jaké lži říkat a jak je říkat, aby téměř z každé situace získal to, co chce.

Lev: Král zvířat klidně využije lež k tomu, aby na sebe upozornil, protože to je pro něj vážně důležité. Nepřizná to a pak se ještě vydere na povrch jeho velké ego. Nicméně, když Lvi lžou, budou odvracet zrak, protože při lži neodkážou navázat oční kontakt.

Zdroj: iGlanc.cz, Times of India, Infobae