Jaký bude rok 2024?

Když se na to podívám všeobecně, bude rok 2024 hlavně o našem egu, o rozpoložení a odpojení se od mysli, ale také o nacházení lásky v sobě samých. V podstatě i o tom, že jak se budeme mít rádi, tak bude přicházet hojnost, ovšem i zmatky, ale zase nás to bude vést do naladění na svět uvnitř sebe. Půjde také o rok velmi rozchodový, v partnerských, tak i ve vlastních touhách jednotlivců. Budeme se hodně hledat. Základem však je, že nakonec vše dobře dopadne a my pochopíme, co naše duše chce.

Teď už se ale pojďme podívat blíže na jednotlivá roční období. Co ta nám přinesou, co nás naučí a na co se máme zaměřit, abychom z nich vytěžili to dobré?

Období od ledna do března

Na začátku roku půjdeme do stability, do rovnováhy a napojíme se sami na sebe. Zjistíme, že ego a pochybnosti v našem životě nemají co dělat a chytíme se toho, že bychom mohli být opravdu šťastní. Bude to však hodně i období zkoušek. Když pochopíme naši hodnotu a sílu, dojdeme ke štěstí. Svým způsobem to bude vlastně i velmi nepříjemné období, ale nakonec nám dojde, že když budeme chtít, skrze bolest se nám podaří spojit se svou duší a díky tomu se pro nás začátek roku může stát pozitivním.

Zdenka Filipová

Výkladu karet se věnuji od roku 2011, kdy jsem celoživotně cítila určité energie. Má vize je nasměrovat lidi na jiné, lepší, šťastnější životní období. Mé poslání vykonávám s láskou, vděčností a pokorou.

Období od dubna do června

Tady vidím chaos a nepochopení, kdy si řekneme ve svém životě: Konec. Dost. Už mě nebaví se neustále potácet v moři nepříjemných rozhodnutí, a zatoužíme to vše změnit. Budeme z této situace chtít odejít. Sice nebudeme úplně vědět jak na to, ale i tak bude naše duše a naše vize připravena přijmout jakýkoliv úmysl, který nám dodá tolik potřebný nadhled, štěstí a lásku.

Měsíc červen bude symbolem rozchodu. Může jít jak o rozchod v partnerském životě, tak rozchod se sebou samým, se svým naladěním a myšlenkami, jak začít mnohem lépe s jinou vizí. Myslím si, že druhá polovina roku tak bude o nastavení a pochopení toho, co od života vlastně chceme.

Období od července do září

Zde vidím, že lidé pochopí. A dokonce tady vidím přínos nějakých splněných přání. Je zde také pocit hojnosti, v závislosti na tom, jak jsme se k sobě chovali v předchozích měsících. Budeme získávat dary a odměny za to, jak k sobě přistupujeme, jak se hodnotíme. Jak kdyby šlo o nějaký součet našich rozhodnutí. Zda jsme dali přednost sobě, anebo druhým.

Také mám pocit, že druhá polovina roku bude mnohem plodnější a úspěšnější než ta první. Ta negace, která byla v roku 2023 a bude přecházet ještě do roku 2024, s druhou polovinou roku bude na ústupu a nastane celkově pozitivnější období.

Období od října do konce prosince

Říjen bude období lásky, bude jí přát v tom dobrém slova smyslu a my se pomalu začneme připravovat na ukončení a napojení na své nitro. Z našeho života odchází vše, co již neslouží. Je to dobře. Co odejde, nemá v našem životě už víc co dělat, proto nebuďte z toho smutní. Když si v životě držíme to, co už do něj nepatří, akorát se trápíme. Takže poděkujte za to, za ty zkušenosti, které k nám přicházely.

V listopadu se budeme dopouštět negativního vnímání, ale zkusme si z těch negací vzít pouze to pozitivní, to příjemné a krásné. Ten úspěch a co se nám podařilo, co jsme dokončili. I přesto, že rok 2024 bude ve vlnách, jeho závěr si všichni maximálně užijeme a bude pro nás velkým poselstvím.

Zdroj: iGlanc.cz, kartářka a průvodce životem Zdenka Filipová

Související články