STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Dbáte na pohodovou rodinnou atmosféru, tím spíš před Vánocemi, a proto vás zamrzí, že vztahy s příbuznými jaksi ochladly. Máte dojem, že vás podceňují a neberou vážně, oni zase mají výhrady k vám. Zkuste si vše v klidu vyříkat. Přitom zjistíte, že si jen navzájem podsouváte myšlenky, takže jde o nedorozumění.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Potrpíte si na hezké věci. Ovšem vzít si na parádění půjčku nebo vyžadovat, aby partner hned splnil každý váš rozmar, zavání neshodami. Zkuste ho spíš roztomile inspirovat, jak a čím vám udělá radost pod stromečkem. Když necháte výběr dárků na něm, nemusí se trefit do vašeho vkusu.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Budete v jednom kole, nicméně na setkání s přáteli si čas udělejte. Dozvíte se spoustu novinek, navíc vás přivedou na zajímavou myšlenku. Klidně s nimi můžete probrat praktické náležitosti, společně totiž odhalíte pár nástrah, které naštěstí dokážete vyřešit, případně je obejít.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Jeden den jako druhý, tohle vás nebaví, a tak bezděčně uděláte cokoli, jen aby se něco dělo. Vystavujete se ovšem nebezpečí, že to se vztahovými experimenty nebo společenskými aktivitami přepísknete. V lepším případě budete mít co vysvětlovat, v tom horším se budete muset omlouvat.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Někteří k vám obdivně vzhlížejí. Tím vás utvrzují v přesvědčení, že jste jediní na světě, kteří dokážou všechno na počkání rozhodnout a vyřešit. V podstatě si v roli nepostradatelných libujete, i když se naoko zlobíte, že všechno leží jen na vašich bedrech. Je to hra na efekt.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Varovné myšlenky zapudíte a po hlavě se vrhnete do riskantní akce. Zpočátku půjde vše hladce, budete nadšení a přestanete být ve střehu. To se vám bohužel může vymstít, protože se dozvíte takové věci, že budete chtít ze všeho vycouvat, což sice půjde, ale nebude to vůbec snadné.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Bude se vám dařit i díky tomu, že jste silná osobnost a vyzařuje z vás přirozená autorita. Občas se vám ale nepodaří zakrýt, co si o některých lidech a jejich výkonech skutečně myslíte. Ačkoli budete vážit slova, prozradí vás výraz tváře a ti vnímavější si toho všimnou.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Působíte křehkým dojmem, což v některých lidech vzbuzuje představu, že dokážou vaše názory či rozhodnutí snadno ovlivnit. Názorně jim předvedete, že se hluboce mýlí. Po chabých pokusech dát taktně najevo, že se vám určité nápady a postupy nelíbí, se zatvrdíte a už s vámi nic nepohne.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Nadřízený nebo společník oceňuje, že dokážete motivovat ostatní k tomu, aby bez zbytečných řečí vykonali, co je třeba, přestože se jim do toho nechce. Je jen škoda, že to neřekne přímo vám, ale pochvalně se o vás zmiňuje před cizími lidmi. Nemějte mu to za zlé, jinak to neumí.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Máte před sebou akční období, které bude jako stvořené pro realizaci plánů, o nichž už dlouho přemýšlíte. Tentokrát se můžete spolehnout na podporu či pomoc těch, kteří velkorysostí zrovna nevynikají. Rovněž vám budou přát souhry okolností, proto můžete rozumně zariskovat.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Něco se přihodí a v tu ránu vás napadne spousta možností, co bude dál. Dokážete vymyslet velkolepé plány i katastrofické scénáře. Obojím se akorát rozhodíte. Ve finále totiž na vaše prognózy vůbec nedojde. Snažte se tedy zůstat při zemi a soustřeďte se jen na ověřitelná fakta.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Opět přijde na přetřes cesta, která může být zásadní pro váš další postup. Právě mimo pracoviště nebo domov se totiž seznámíte či sblížíte se správnými osobami, které vás podpoří ve chvíli, kdy to budete nejvíc potřebovat, ale nejméně čekat. Žádné strachy, Vánoce strávíte doma.

Zdroj: časopis Story, Kristýna Polanská se ve volném čase zabývá sestavováním horoskopů

Související články