PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Pokud myslíte vážně, že svoje úmysly tentokrát dotáhnete do konce, je nejvyšší čas vypracovat strategický plán. Jistá omezení, která pokládáte za zbytečnou překážku, však šmahem nezavrhujte. Jak se ukáže, jsou dokonce předpokladem úspěchu. Perné chvilky vám připraví i někdo z rodiny, ale naštěstí půjde o planý poplach.

VÁHY (24. 9.–23. 10.)

Potěší vás lukrativní nabídka. Není to div, nýbrž důsledek vaší činorodosti a utužování profesních kontaktů, které přerostly do přátelství. Právě s takovým jedincem, u něhož by vás možnost fyzického sblížení ani ve snu nenapadla, nejspíš prožijete krátký, ale bouřlivý románek.

ŠTÍR (24. 10.–22. 11.)

Váš společenský život nabere na obrátkách. S ohledem na záplavu pracovních povinností a patrně i lehce pošramocené zdraví se snažte vybírat jen ty akce, které vás opravdu zajímají. Právě na jedné z nich se k vašemu velkému překvapení začne rýsovat přátelský či milostný vztah.

STŘELEC (23. 11.–21. 12.)

Někdo blízký získá prestižní místo, z čehož můžete těžit i vy. Pomůže vám totiž vyřešit dilema ohledně zaměstnání nebo podnikání, takže se můžete zabývat ryze osobními záležitostmi. Mějte přitom na paměti, že vaši přízeň si zaslouží ten, kdo při vás stojí i v horších časech.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Pokud plánujete zásadní životní změny, raději se vyhýbejte unáhleným krokům, i když se budou nabízet. Je přitom úplně jedno, jestli jde o vztahy, rodinu, bydlení či zaměstnání. Prospěje vám zvolnit tempo, neboť stresové situace a nedostatek spánku váš organismus dost zmáhají.

VODNÁŘ (21. 1.–19. 2.)

Čekají vás běžné povinnosti a rutinní práce, proto se budete tak trochu nudit. To ale není důvod všeho nechat a pustit se do dobrodružných či riskantních akcí, abyste si dokázali, že na to máte. Spíš se v tomto poklidném období zaměřte na rekreační pohyb a správnou životosprávu.

RYBY (20. 2.–20. 3.)

Můžete mít pocit, že nepostupujete vpřed, ale padáte kamsi do hlubin, odkud jste se teprve nedávno vynořili. Je to mýlka. Na vině jsou hlavně zbrklé činy, snažte se proto víc přemýšlet než konat. Tím spíš, když se na scéně objeví osoba, s níž vás kdysi spojovaly vřelé city.

BERAN (21. 3.–20. 4.)

Souhrou náhod se vyšvihnete mezi vyvolené, ať už za ně považujete kohokoli. Podmínkou jsou jisté společenské zvyklosti, které vás ovšem nebaví dodržovat, takže se ve vypjaté situaci zachováte jako paličaté dítě, jemuž někdo kritizuje nebo bere hračku. Naštěstí se včas srovnáte.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Dozvíte se informace, díky nimž přestanete o mnoha věcech pochybovat. Plány ale ještě měnit nemusíte, neboť se dokážete přizpůsobit okolnostem takříkajíc za pochodu. Zároveň mějte oči otevřené, ať nepromarníte slibnou šanci. Pozor si dávejte jen na technicky založené jedince.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Ze zdánlivě bezvýchodné situace vybruslíte díky kontaktům s lidmi, kteří záměrně stojí v pozadí. Nic neuspěchejte a držte se původní či oficiální verze. Vyhnete se dotěrným otázkám ze všech stran. Také dejte na rady starší osoby, neboť vás zná lépe, než jste ochotni připustit.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Obrňte se trpělivostí. Obvykle spolehliví jedinci se totiž budou chovat jako nezodpovědní lajdáci. Také tolerance budete potřebovat více než obvykle, neboť vás zahrnou dobře míněnými, ale scestnými radami. Tím totiž chtějí odlákat vaši pozornost od záležitostí, které jim vytýkáte.

LEV (23. 7.–23. 8.)

Jste krůček od toho, nechat se ovlivnit bezstarostnými lidmi, kteří ve vás probudí touhu taky hodit za hlavu všechny povinnosti. Událost spojená se členem rodiny, nejspíš partnerem, vás zase vrátí na pevnou zem a slíbíte si, že se rozjuchané společnosti už budete raději vyhýbat.

Zdroj: časopis Story, Kristýna Polanská se věnuje ve volném čase sestavování horoskopů

Související články