BÝK (21. 4. –20. 5.)

Můžete si občas připadat jako Šípková Růženka, protože vás přemůže mikrospánek, jakmile se na chvilku pohodlně usadíte a přivřete oči. Váš organismus se ještě nevzpamatoval ze změny času, kromě toho málo odpočíváte, nepravidelně jíte a ponocujete. Snažte se nastolit příhodnější režim a zase budete plní elánu.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Budete spokojení, že jste získali skvělého spolupracovníka. O svých nápadech, pracovitosti i spolehlivosti dokáže přesvědčivě vyprávět, jenže skutek utek. Když ho budete nejvíc potřebovat, patrně se vytratí. Raději ho předem upozorněte, že něco takového nebudete tolerovat.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pro pohodu ve vztahu napětí potřebujete. Naoko si občas stýskáte, že potíže snad přitahujete. Když ale zrovna nenastanou, nimráte se v maličkostech, nervozita ve vás narůstá, ale dusíte ji v sobě. Drobné hádky a usmiřování zafungují jako očistná lázeň, tak se jim nebraňte.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Kontakt s namyšleným nebo výstředním jedincem bude vyžadovat pevné nervy. Raději přemýšlejte, jak se mu můžete vyhnout. Pokud to z praktických důvodů nepůjde, držte na uzdě vrozený temperament. Zejména se snažte nedávat najevo, že vás dokáže svými řečmi spolehlivě vytočit.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Stalo se tradicí, že si berete práci domů. Blízcí chápou, že toho máte moc, zatím jsou tolerantní, ale nelíbí se jim to čím dál víc. Když totiž vidí, jak jste pilní, cítí povinnost rovněž se něčím zaměstnat, ale přitom by rádi jen tak lenošili. I vám takový Relax prospěje.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Nezlobte se na blízkého, že vám bude připomínat nějaké povinnosti. Sice je tím poněkud otravný, ale má na mysli vaše i svoje dobro. Už totiž zažil vaše běsnění, když jste v časovém presu na cosi důležitého zapomněli. Místo odsekávání mu spíš poděkujte, že je tak ostražitý.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Prozatím marně hledáte způsob, jak se sblížit s velmi uzavřeným člověkem. S klábosením o počasí neuspějete, spíš si všímejte, na čem si zakládá. Podle toho v příhodný moment nenápadně stočte hovor na dané téma. Nejlepší přátelé se z vás asi nestanou, ale zaručeně roztaje.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Člověk, s nímž si dokážete představit to pravé milostné vzrušení, je souhrou okolností opět volný. Tentokrát nepromarněte šanci a zkuste mu dát konečně najevo, co k němu cítíte. Není zvyklý být sám, tudíž hrozí, že když se brzy nerozhoupete, zamiluje se do někoho jiného.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Na to, že vývoj události naplánujete do nejmenších detailů, můžete klidně zapomenout. Kdosi se nečekaně chopí iniciativy a budete nahraní. I přesto raději nechte pusu zavřenou. Až si o samotě promyslíte, co vlastně navrhuje, zjistíte, že s drobnými úpravami je to slibné řešení.

VODNÁŘ (21. 1.–19. 2.)

Nebudete mít chuť diskutovat, proto ani dotyčnému nedávejte na vybranou. Rovnou řekněte, jak si věci představujete, tím se oba vyhnete nedorozuměním. Z výrazu jeho tváře sice poznáte, že s vámi nesouhlasí, ale dohadovat se nebude. Je mu totiž jasné, že by stejně neuspěl.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Bude vás blažit pocit, že jste potkali pravou lásku. Signálem se stane i to, že jste v jeho přítomnosti sami sebou a ani vás nenapadne si na něco hrát. Jen si prozatím nemalujte narůžovo společnou budoucnost. Je to předčasné, navíc realita může být barvitější než vaše představy.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Nejspíš ani nepřipustíte možnost, že by se záležitost mohla pokazit. Bohužel se tak stane. Až zpětně si uvědomíte, že jste podcenili přípravu a nevzali v úvahu, že se původní podmínky můžou změnit. Ještě není nic ztraceno, když začnete od začátku, dospějete ke zdárnému konci

Zdroj: časopis Story