VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Akce nebo cesta se vydaří a vy se budete jen neochotně vracet do reality. Neplánujte si nic náročného, protože musíte vstřebat, co všechno se odehrálo. Využijte toho, že partner bude také zaneprázdněný, a pusťte se do činností, které mu vadí. A kdyby měl řeči, uzemníte ho třeba tím, že s ním navštívíte jeho příbuzné.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Zarazí vás přístup jedinců, na které jste se dosud mohli spolehnout. Těžko jim můžete zazlívat, že se přizpůsobili okolnostem, aby ochránili vlastní zájmy. Jakmile chaotická situace pomine, bezohledné chování jim připomenete s noblesou, ale tak, že na to dlouho nezapomenou.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Vnitřní hlásek vám našeptá, že vám něco chybí ke štěstí. Zarytě ale mlčí, když chcete zjistit, co. Zkuste změnit styl práce nebo životosprávu. Podmínkou ovšem je, že vás to nebude stát ani korunu navíc. Rovněž se nesnažte nahradit někoho, kdo se „provinil“ tím, že vám odporuje.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Uvědomíte si, že někdo sleduje každý váš krok. Jste si jisti tím, že po pracovní stránce vám nemůže nic vytknout, přesto zaváháte, zda jste přece jen někde neudělali chybu. Buďte v klidu, je to jinak. Dotyčného přitahujete fyzicky, a tak sonduje, jsou-li sympatie vzájemné.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Člověk oslněný mocí se pokusí zavést nové pořádky. Marně mu budete vysvětlovat, že jste takové postupy už vyzkoušeli a ony se neosvědčily. Bude trvat na svém. Přesně do puntíku udělejte, co si přeje, i když je zřejmé, že hodně věcí budete předělávat. Znemožní se a dá vám pokoj.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Když máte na výběr jen jednu možnost, bručíte, protože svobodná volba je pro vás důležitá. Tentokrát se téměř ve stejném okamžiku otevře tolik pomyslných dveří, že vás až zarazí, a zase budete reptat. Naštěstí vám to dlouho nevydrží a rozumně vyhodnotíte, co se vše vlastně nabízí.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Máte v úmyslu zařídit spoustu věcí, které jste důkladně promysleli. Nicméně podceníte skutečnost, že dotyční nebudou mít zrovna na vás čas nebo náladu. Nic se nestane, když harmonogram upravíte. I díky tomu se dozvíte zajímavé novinky, které obrátí vaši pozornost jiným směrem.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Pro blízké jste ochotni udělat i nemožné a zapomínáte na sebe. Projevuje se to třeba tím, že odmítáte nejrůznější pozvání, přestože jste velmi společenští. Jen si namlouváte, že by jim vadilo, když někam vyrazíte sólo. Kdepak, naopak jim přijde vhod, že si udělají vlastní program.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Události se budou v mnoha směrech vymykat tomu, co tradičně podnikáte nebo prožíváte. Zpočátku vám to může působit potíže či být nepříjemné, ale jakmile se s tím vnitřně srovnáte, alespoň sobě přiznáte, že vám změny vlastně prospěly. Mimo jiné se seznámíte se zábavnými osobami.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Je fajn, že stojíte nohama pevně na zemi, ovšem tím brzdíte svou fantazii. Projekt, který jste si na podzim vymysleli, totiž vyžaduje originální a třeba i trochu bláznivé nápady. V hlavě jich máte spoustu, tak je vyneste na světlo. Nikdo si nebude klepat na čelo, naopak, okolí vám zatleská.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Akční období v zaměstnání odstartuje překvapivá událost. Patrně bude souviset s cizincem nebo zahraničím. Sice jste si umínili, dost možná i rodině svatosvatě slíbili, že si už nebudete věčně nosit práci domů, nicméně se obhájíte tím, že takovou příležitost nemůžete promarnit.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Jakmile necháte myšlenky volně plynout, opět na vás dolehne záležitost, která vám poslední dobou nadělala dost starostí. Ještě není zcela jasné, jaké řešení je pro vás nejlepší, proto se raději soustřeďte na hlavní bod letošního podzimu, ať už máte v úmyslu dokončit cokoli.

Zdroj: časopis Story, autorka Kristýna Polanská se ve volném čase věnuje sestavování horoskopů

Související články