ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Všechno se snažíte pochopit na první dobrou. Během hovorů se tedy soustředíte hlavně na osobu, která bude podle vás klíčová, a poznámky ostatních vám uniknou, nebo si je nezapíšete. Doma si pak budete marně lámat hlavu, jak si výsledek vlastně představují. Nastane-li taková situace, ptejte se, ať nemusíte nic předělávat.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Konečně si ujasníte, co očekáváte a nabízíte. Na rozhovor, který dlouho odkládáte, tedy budete připraveni. Jelikož jste se stále vykrucovali, je na vás, abyste téma nadhodili a společně se pak zamysleli nad budoucností. Ve hře je: bydlení, sňatek i založení rodiny či firmy.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Pár úkolů navíc, několik drobných slovních přestřelek ani počasí vám dobrou náladu nepokazí. Budete totiž myšlenkami jinde. Zřejmě si budete stále dokola přehrávat nedávné příjemné zážitky nebo si představovat, co všechno podniknete s novým ctitelem, rodinou nebo přáteli.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Vaše sebevědomí a píli vám může kdekdo závidět. Má to ovšem i stinnou stránku, zejména když budete probírat písemnosti nebo skříně. Narazíte na věci, které podle vašeho názoru jen zbytečně zabírají místo, a tak je vyhodíte, aniž se ostatních zeptáte, zda je náhodou nepotřebují.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Uvolněná, neformální atmosféra přispěje k tomu, že vyřešíte záležitosti, s nimiž jste zatím nemohli hnout. I když vám to bude připadat zvláštní, při nezávazné konverzaci třeba cestou na oběd budou padat nápady, na které u jednacího stolu čekáte marně. Využijte toho, neproděláte.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Starší příbuzný má docela jiný pohled na věc než vy. Ještě nedávno sice souhlasil s vaším návrhem či postupem, ale když se mu to rozleželo v hlavě, zalekl se změn. Tím spíš, jestli se týkají bydlení nebo stěhování. Netlačte na něj, neboť si potřebuje na novinky zvyknout.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Prospěje vám, když více času strávíte s přáteli, na které často myslíte, jen jste prozatím na sebe nenašli volnou chvilku. Klidně se s nimi vydejte na výlet, ale vyhýbejte se náročným terénům, zejména když jste nedávno měli nějaký úraz; dotyčná část těla by vás mohla rozbolet.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Některé příbuzné nebo známé si raději držte dál od těla. Pár zdánlivě nevinných poznámek totiž můžou vyhodnotit tak, že nevíte kudy kam, a začnou vyzvídat dál, navíc vám budou radit a následně zjišťovat, jestli se jejich pokynů držíte. Těžko říct, co vás bude rozčilovat víc.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Teplé oblečení i obutí už vytáhněte z úložných prostor, bude se vám hodit. Po nedávných událostech či chorobě máte navíc oslabenou imunitu a může vás skolit nachlazení. Pro jistotu si preventivně naordinujte bylinkové čaje s citronem. Pomůžou i pastilky s výtažky z česneku.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Nápady, které jste uložili do šuplíku, vám budou připadat přímo geniální. To, co považujete za zásadní, raději udělejte hned, a pokud to nebude nutné, ani si neříkejte o pomoc. Vyhnete se tak debatám ohledně peněz nebo pozice šéfa, protože v těchto oblastech ještě nemáte jasno.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Většina domácích povinností spadne na vás, protože ostatní budou údajně zaneprázdnění. Nerozhodí vás to, dokonce přivítáte, že máte prostor jen pro sebe a nikdo se vám neplete pod nohy. To budou blízcí koukat, když je místo výčitek, že vám vůbec nepomohli, přivítáte ve výborné náladě.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Profesní věci se dají do pohybu. Podaří se vám překonat i překážky, které jste si do cesty nastavěli sami tím, že jste se stále ohlíželi na potřeby a zájmy druhých. Najednou vám události začnou dávat smysl, a dokonce připustíte, že některé nebyly náhodné.

Zdroj: časopis Story, Kristýna Polanská - autorka se ve volném čase zabývá sestavováním horoskopů

Související články