VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Jste sice klidní a rozvážní, ale některé věci vás spolehlivě vytočí. Dotyčný, který vůči vám nemá čisté svědomí, to ví. Než se rozčílíte, v duchu si opakujte, že mu tím uděláte radost. Vaše počáteční vztekání zažehná, že si vybavíte vtipnou prázdninovou historku, což vás rozesměje a uklidní.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Člen rodiny nebo kolega se s vámi bude chtít podělit o svůj zasloužený úspěch. Má totiž pocit, že na něj potřebujete být pyšní. Uznáním nešetřete, ale raději v soukromí. Když ho budete chválit před ostatními, v někom můžete vyvolat pocit, že on je k ničemu, a to by vás mrzelo.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Získáte cenné informace. Radost ale vystřídá zklamání, neboť si uvědomíte, že jistá záležitost je komplikovanější, než se původně zdála. Jestli se podělíte o své závěry s blízkými či kolegy, začnou se navzájem obviňovat a dá vám hodně práce je zase zklidnit, a hlavně usmířit.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Některé schůzky budete muset z objektivních příčin přesunout, ba dokonce odvolat. Nemusíte se ani kajícně omlouvat, neboť i dotyčným se zkomplikoval program, takže změny přivítají. Improvizaci překvapivě přijdete na chuť, dost možná i proto, že vás stereotypy už unavovaly.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Náhody přispějí k tomu, že si uděláte v pár věcech jasno. Nejspíš potkáte i bývalou lásku či šéfovou, a přestože jste se nerozešli právě v nejlepším, bez emocí si promluvíte o tom, co se vlastně stalo. Až se o samotě nad tím zamyslíte, dojde vám, že to nemohlo dopadnout jinak.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Jako by se na vás všichni kolem domluvili a každý zvlášť, nicméně ve stejném duchu, vám začnou vnucovat svoje názory. Čím budou urputnější, tím víc je budete přesvědčovat o opaku. Z toho ovšem koukají jen hádky a spory, tak si raději myslete svoje a jich si prostě nevšímejte.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Informace, které se náhodně dozvíte, vás zaskočí, byť se budete tvářit, jako by se vás vůbec netýkaly. Nevinné žertování či oblíbené hrátky se slůvky vám zjevně půjdou na nervy, z čehož blízcí či kolegové správně usoudí, že nejste ve své kůži, a raději vás nechají na pokoji.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Jedinců, kteří všechno pořád kritizují, už máte dost. Hodně se podiví, až bouřlivě zareagujete na banalitu, která ovšem zafunguje jako pověstná poslední kapka. Bude to mít i pozitivní dopady, vám se uleví a dotyční si příště dají pozor, aby vás nedráždili jen tak z plezíru…

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

V naprosto nevhodnou chvíli vás vyruší návštěva nebo telefonát. Vaše rozladění pomine, jelikož vám sdělí novinku, na kterou tolik čekáte. Báječná nálada se projeví i na vašem zdravotním stavu, a pokud vás trápily bolesti zad či zažívání, potíže jakoby samy od sebe odezní.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Dolehne na vás nepříjemný pocit, že každý váš návrh smetou ze stolu, a ještě si z vás dělají legraci. Znervózníte tak, že se uzavřete do sebe, a s každým zazvoněním telefonu budete očekávat pohromu. Zaměřte se na činnosti, které vás těší, a tím přijdete na jiné myšlenky.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Zaměstnají vás úkoly, které jste považovali za hotové. Kdosi totiž bude trvat na úkonech, na nichž jste ale původně nebyli domluveni. Se sebezapřením vše uděláte, ovšem v hloubi duše si slíbíte, že s dotyčným spolupracujete naposled, a když, tak jedině s předem stanovenými pravidly.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Přirozené autority respektujete, ovšem osoba, která by nejraději řídila celou zeměkouli, vám pije krev. Na vaši stranu se postaví i další nespokojenci, a ona dostane co proto. Přestože máte citlivou povahu, pocítíte náznak škodolibé radosti, že bylo spravedlnosti učiněno zadost.

Zdroj: časopis Story, Kristýna Polanská se ve volném čase věnuje sestavování horoskopů

Související články