RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Pracovní postupy, které zavedl váš předchůdce zatím nezměníte. Můžete upozorňovat na nevýhody, rozčilovat se, že věci jsou zbytečně komplikované, navrhovat lepší řešení, ale nebude to nic platné. Nevybrali jste si vhodnou dobu, navíc vás někdo může podezírat, že chcete šplhat u šéfů.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

S nástupem nového kolegy se schyluje k průšvihu, neboť bude přesně váš typ. Pod záminkou, že ho zasvětíte do profesních záležitostí, se pokusíte získat jeho náklonnost. Bude roztomilý, ale neradujte se předčasně, patrně je zadaný nebo záměrně single a nehodlá na tom nic měnit.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Máte-li zálusk pořídit si dražší věc, na úspory raději nesahejte, spíše si v zaměstnání přiberte pár úkolů navíc. Nemusíte si lámat hlavu tím, co si o vás druzí myslí, protože jim do toho, co děláte ve svém volnu, nic není. Potížím doma předejdete, když i blízkým něco koupíte.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Věc se zdála jednoduchá a předem vyhraná, takže jste jí nevěnovali náležitou pozornost. A to se může vymstít. Nepodléhejte však panice a co nejdříve si dohodněte schůzku s klíčovým jedincem. Sice se bude tvářit všelijak, ale společně vymyslíte, jak postupovat dál.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Z nových osob ve vašem životě se můžou vyklubat přátelé nebo kolegové, ale tím to končí. Romantické pletky by dopadly rozčarováním. Mnohem slibnější se jeví setkání s jedincem z vaší minulosti. Kdysi jste promarnili příležitost na sblížení, takže vám osud nabídne druhou šanci.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Kvůli nedávným událostem panuje napětí v příbuzenských či profesních vztazích. Žádný div, že na společenské akci nebo narozeninové oslavě dojde k malicherným rozepřím. Naštěstí je dokážete zkrotit a převést do legrace. Nakonec se z toho vyloupne setkání, na které rádi zavzpomínáte.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Natrefíte na jedince, kteří dávají stále najevo, jak jsou přepracovaní. Ve srovnání s nimi se můžete cítit divně a vymyslíte si úkoly, abyste také dokázali svoji maximální vytíženost. Dlouho vás to bavit ale nebude, zase se zaměříte na smysluplné povinnosti a budete mít více času pro sebe.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Uskuteční se to, o čem jste částečně žertem tak dlouho mluvili. Předzvěstí se stanou schůzky, jejichž pravý účel pro jistotu prozatím neprozradíte ani těm nejbližším, abyste zdárný výsledek nezakřikli. Je pochopitelné, že když jde o tak velkou věc, nechcete nic riskovat.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Do hry se opět dostane projekt, který vám loni nevyšel. Potřebné, poněkud tajné informace se dozvíte z důvěryhodných zdrojů. Projevenou důvěru nezklamete, maximálně se svěříte jen nejbližší osobě. To se nepočítá, jelikož patří k úplně jiným společenským nebo profesním kruhům.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Zřejmě si oba namlouváte, že odeznívající vášeň je přirozený jev v každém soužití. Vzhledem k tomu, že jste náruživí, z nedostatku projevů citů či sexuálních radovánek by se záhy mohl stát problém. Nenechte to dojít tak daleko a naplánujte si činnosti, které vás zase sblíží.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Snad všichni kolem si začnou dělat nároky na váš čas. Partner se třeba pustí do odkládaných vlastních plánů a bude vyžadovat vaši asistenci. Potomci si také něco usmyslí a kolegové v tomto směru nezůstanou pozadu. Raději nikomu nic neslibujte a udělejte si program podle svého.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Po zralé úvaze si stanovíte, co je bezpodmínečně nutné a co můžete s klidným svědomím ještě odložit. Už jenom díky tomu, že se přestanete vymlouvat na nedostatek času a do něčeho se pustíte, ostatní přestanou trousit jízlivé poznámky. Zase začnou, až je budete honit do práce.

Zdroj: časopis Story, redaktorka Kristýna Polanská se ve volném čase zabývá sestavováním horoskopů

Související články