VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Dojde na hlasitou výměnu názorů, což ale paradoxně váš vztah ještě upevní. Příznivý obrat způsobí zejména to, že se konečně bez obviňování a osobních útoků dokážete pobavit o sporných věcech. Tématům, jako jsou zdraví, peníze či politika, se však vyhýbejte. Oba to myslíte dobře, jenže vám scházejí podstatné informace.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Něco vás přiměje klást si otázky typu, kde je vaše místo, v čem je smysl života a kam směřujete. V představách si odpovědět dokážete, všechno si nalinkujete, jenže události vám udělají škrt přes rozpočet. Ve vlastním zájmu byste měli konečně přestat filozofovat a začít jednat.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Bilancování uplynulého roku vezmete důkladně. Zaměříte se bohužel spíš na nezdary a pominete věci, za které zasloužíte obdiv a uznání. Ponuré úvahy vyvolají vnitřní nervozitu, roztěkanost a podrážděnost. Naštěstí to odhalí někdo blízký a přesvědčí vás, že jste skvělí a schopní.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Zaměřte se na vylepšení fyzické kondice, což se příznivě projeví i na psychice. S přílivem sebevědomí si totiž troufnete na věci, které jste loni odkládali tak dlouho, až se na ně vůbec nedostalo. Opět tedy nastartujete vnitřní motor a rozjedete se tak, že vás nic nezastaví.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

S projektem, na který jste vsadili, to prozatím nevypadá slavně. Budou se o něj totiž přetahovat dvě konkurenční skupiny a poslouží jim jako záminka, aby si navzájem vyřizovaly účty. Bohužel jim v tom nemůžete ani nedokážete zabránit. Nejlepší bude, když začnete hrát o čas.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Může se ohlásit bývalý zaměstnavatel nebo společník, s nímž jste se nerozešli v dobrém. Až přestanete hledat neexistující pasti, vážně se nad jeho nabídkou zamyslíte. Zřejmě zjistíte, že jde spíš o prestižní záležitost, která vás sice neuživí, nicméně poznáte zajímavé lidi.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Zmocní se vás příjemný pocit, jako byste se po dlouhém nebo namáhavém bloudění konečně našli. Poměrně hladce navážete zpřetrhaná přátelská pouta, usmíříte se s příbuznými, vaše finanční situace se stabilizuje a zase začnete věřit ve spravedlnost, možná dokonce i na zázraky.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Spojíte příjemné s užitečným, a to hlavně při setkáních s lidmi, kteří dlouhodobě žijí či pracují ve vzdálenějších místech, případně za hranicemi. Svým způsobem vás přinutí k zamyšlení nad vaším každodenním životem a pocítíte potřebu všechno měnit, což ale není dobrý nápad.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Období přešlapování na místě je naštěstí za vámi. Budete-li váhat, kudy vede správná cesta, inspiraci najdete v postupech osoby, které si z profesního i osobního hlediska vážíte. S vlastní pohodlností, až leností, nebo naopak zbrklým jednáním, se tentokrát vypořádáte se ctí.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Jedinec, s nímž jste se loni míjeli skoro bez povšimnutí, sehraje důležitou úlohu. Patrně to odstartuje společný úkol nebo projekt, který vyžaduje, abyste spolu trávili dost času. Pracovní debaty se budou prolínat s osobními tématy a třeba se z přátelství vyklube ještě víc.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Opět vás zaměstná nápad, který jste koncem roku zavrhli jako náročný nebo nereálný. Přihodí se totiž něco, co vám dokáže, že je perspektivní, i když hned nepřinese zisk či prospěch. Díky intuici i dosavadním zkušenostem přijdete na to, jak rizika udržíte na přijatelné hranici.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Změníte názor na některé jedince. Věčně nabroušený či nudný jedinec se totiž projeví jako zábavný společník, kdežto okouzlující sympaťák se ukáže jako nafoukaný sobec. Aby těch překvapení v novém roce nebylo málo, někdo z blízkého okolí vás začne zvláštním způsobem přitahovat.

Zdroj: časopis Story, Kristýna Polanská, která se ve volném čase zabývá sestavováním horoskopů

Související články