BLÍŽENCI (21. 5. – 21.6.)

Jistá událost ve vás probudí netušené povahové rysy. Zprvu se leknete, co vaše reakce, výroky nebo skutky mohly způsobit. Nicméně tohle nechte plavat, ono to nějak dopadne. I z prekérní situace dokonce vyjdete jako vítěz, nebo alespoň s minimem šrámů. Nemusíte zpytovat svědomí, zachováte se správně, což si uvědomí i ostatní.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Kdosi vás začne napomínat, ať jste důslednější. Přitom vy si na pečlivosti zakládáte a on dosahuje mizerných výsledků. Při nejbližší příležitosti mu to nevybíravým způsobem připomenete, jenže pocit zadostiučinění se nedostaví, protože všichni kromě vás už na to dávno zapomněli. 

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Stihnete mnohem víc, než musíte. Dokonce budete v předstihu, což se vám bude náramně hodit, pokud se chystáte na cesty. Ani balení či jiné povinnosti by vás neměly odradit od účasti na zvláštní společenské akci. Tam konečně přijdete na to, co se některým jedincům honí hlavou.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Snažte se událostem postavit čelem a budete překvapení, že nejsou tak nepříjemné či náročné, jak si namlouváte. Pomůže vám i to, když se podělíte s důvěryhodnou osobou o vzpomínky na nepříliš vydařené období. Vám se uleví a on se zklidní díky zjištění, že ani vy nejste dokonalí.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Sice to myslíte dobře a možná víte, co je pro ostatní nejlepší, nicméně vměšovat se do jejich záležitostí vám nepřísluší. Zřejmě si myslíte, že jenom vy dokážete stmelit rodinu, přátelé či kolegy. Když polevíte, přesvědčíte se, že jejich vzájemné vazby jsou dostatečně silné.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Uvidíte nebo zažijete něco, co vás rozesměje a nadlouho vám zlepší náladu. V tomto rozpoložení vás ani nebude příliš obtěžovat, že si z vás kamarád nebo příbuzný udělá vrbu a bude se vám svěřovat se svými problémy. V práci ovšem projevíte méně tolerance, a to plným právem.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Ohledně chodu domácnosti, pojetí dovolené, výchovy dětí nebo využití společných úspor navzdory všemu a všem trvejte na svém. V opačném případě totiž můžete přijít o soukromí, které je pro vás hodně důležité. To však zdůrazňovat nemusíte, jistě najdete přijatelnější argumenty. 

KOZOROH (22. 12.–20. 1.)

Kolem se bude dít spousta věcí, ale žádná z nich se vás osobně nedotkne. Když odoláte pokušení a do ničeho nebudete zasahovat, finále se obejde bez komplikací. V případě starší osoby ovšem raději udělejte výjimku, buď ji můžete taktně usměrnit, nebo rovnou rozhodněte za ni.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Uznání vám dají najevo takovým stylem, až zaslzíte dojetím. Partner to bohužel nebude, ten naopak zvolí slova, která vás můžou zasáhnout na nejcitlivějším místě. Nic zlého tím nemyslí, takže pro oba bude lepší, když se hned ohradíte, než abyste předstírali, že se nic nestalo.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Měli byste alespoň připustit možnost, že se můžete leccos užitečného naučit také od mladších či méně zkušených jedinců. Třeba si pak nebudete brát všechno tak osobně, možná dokonce slevíte z vysokých nároků, což se příznivě odrazí v mezilidských vztazích, včetně toho milostného.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Pořád přebíháte od jednoho úkolu k druhému a panikaříte, že nestíháte. Stres vám práci ještě víc znesnadňuje. Kromě toho se snažíte dělat blízkým pomyšlení a na sebe zapomínáte. Tento způsob života dlouho nevydržíte, jak vám přátelé připomínají, je tedy načase nastolit změny.

BÝK (21. 4.–20. 5.)

Vyplatí se vám, když ho vyslechnete. Má pro vás cenné informace, jen se strachuje vás oslovit, abyste ho zase pod nějakou záminkou neodbyli. Sice vám nedělá dobře pomyšlení, že máte být zavázáni někomu, kdo vám není po chuti, ve vlastním zájmu ovšem tentokrát udělejte výjimku. 

Zdroj: časopis Story, autorka Kristýna Polanská se zabývá vytvářením horoskopů